999 rezultate për

gjahu

Masakra e Belishovës, një skenar si nëpër filma Zbardhet e plotë masakra e Belishovës së Mallakastrës, në fund të tetorit të vitit të kaluar, kur u vranë e u dogjën dy
Sekretari i Mbrojtjes: Njerëzve nuk u duhen armët e gjahut Sekretari amerikan i mbrojtjes Leon Panetta gjatë një vizite në bazën ushtarake amerikane në Itali është shprehur se vet
Armët e gjahut, përdoruesit nuk rinovojnë lejet Rreth 20 mijë armë të gjuetisë në duar të personave privat dhe zyrtarë janë me leje të skaduar. Sipas ligjit në fuqi, në
Elbasan, plagoset me armë gjahu nga vëllai Grindja mes vëllezërve ka bërë që njëri prej tyre të plagoset me armë nga i vëllai. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Jagobi
Shkodër, del për gjah, vetëvritet aksidentalisht Një 50-vjeçar nga Shkodra ka mbetur i vrarë më armën e tij te gjahut gjatë ditës së sotme. Burime pranë policisë së ket
Lezhë, Plagoset me armë gjahu një 23 vjeçar Një 23 vjeçar nga Lezha ka mbetur i plagosur nga një armnë gjahu në pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Goca
Tirane 16 vjeçari vret babanë Krimi brenda familjes godet sërish. Një 43 vjeçar ka mbetur i vrarë me armë gjahu nga djali i tij. Mësohet se ngjarja e
Fier, 18- vjeçari vetëvritet me armë gjahu Mëngjesin e sotëm një 18-vjeçar nga Fiei I ka dhënë fund jetës së tij duke u vetëvrarë me armë zjarri. Ngjarja e rëndë k
Policia: Vrasja e motrës, padashje Policia ka dhënë sot versionin e saj zyrtar mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur mesditën e djeshme në fshatin Patok të rreth