999 rezultate për

gjahu

Një i ri në Fier vetë plagoset me armë gjahu Një 28-vjeçari me inicialet L.R, banues në fshatin Peshtan i Madh, Fier është vetë plagosur me armë gjahu. Pas ngjarj
Vetëvritet me armë gjahu 26 vjeçari nga Mirdita Policia me anë të një informacioni paraprak bën me dije se një 26 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me një a
Prona/ Policia parandalon përshkallëzimin e një konflikti me armë gjahu Nga Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Dibër u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Hakik Prençi, 66 vj
Kukës/ Banorët vrasin me armë gjahu arushën Në Bushtricë të Kukësit një arushë është vrarë me armë zjarri. Sipas banorëve arusha e kishte terrorizuar fshatin si
Rreh bashkëshorten dhe qëllon me armë, arrestohet autori në Tiranë Një 43-vjeçar nga Tirana është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij. Burime nga poli
Vritet me armë gjahu një person në Përmet, arrestohet autori Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi ka vrarë me armë gjahu një 28-vjeçar. Ja deklarata e p
Detajet/ Sherri me armë në Shëngjin, 4 të plagosur Janë zbardhur detaje të reja nga plagosja e mesditës në Shëngjin ku mbetën të plagosur 2 persona, ndërsa në pranga është
Plagosje me armë gjahu në Shëngjin Rreth orës 14:30, në Shëngjin, tek Lapidari ka ndodhur një plagosje me armë gjahu. Menjëherë në vendngjarje kanë mbë
Vëllai vret vëllanë me armë gjahu Një krim i rëndë ka ndodhur në një familje në kryeqytet, ku nga raportimet e para bëhet me dije se vëllai ka vrarë vëlla
Ekspertiza: Shqiptari 25-vjeçar është vrarë me armë gjahu Autoritetet greke përfundojnë ekspertizën mjeko-ligjore për shqiptarin e masakruar në Igumencë. Sipas ekspertizës rezult
Përleshen me armë fqinjët në Prizren Efektivët blu të Kosovës kanë njoftuar se gjatë ditës së sotme rreth orës 14:00, në Medvec të Prizrenit ka plasur sherri
Arrestohet 34 vjeçari që qëlloi me armë për motive të dobëta Policia në Lezhë ka arrestuar një 34 vjeçar, pasi për motive të dobëta ka qëlluar me armë gjahu në drejtim të një lokali
Tre të arrestuar për shkëmbimin e zjarrit në “Don Bosko” Sa i takon shkëmbimit të zjarrit dje në Tiranë, policia bën me dije se kanë vënë në pranga tre persona dhe se 29 vjeçarj
Vret kushëririn 14-vjeçar me armë gjahu nga pakujdesia Blutë e Tiranës kanë vënë në pranga një të ri, i cili ka vrarë kushëririn me armë gjahu, dhe kjo ka ndodhur për shkak të
Tragjedi në Veles, 17-vjeçari vret nënën Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e djeshme qytetin e Velesit. 17-vjeçari Orhan Musov ka qëlluar për vdekje nënë
Ndalohet 51 vjeçari që kanosi me armë xhaxhanë Policia e Shkodrës ka ndaluar dje një 51 vjeçar, pasi ka kanosur me armë xhaxhanë e tij 79 vjeçar. Ngjarja në fjalë ka n
Arrestohen 4 persona për vrasjen në Lushnjë Update- Policia shoqëron katër persona si të dyshuar për vrasjen në Lushnje. Të arrestuarit janë janë shtetasit Haxhi Ma
Sherri për pronën, daja plagos me armë nipin Një 30 vjeçar është plagosur me armë gjahu nga daja i tij pas një sherri për motive pronësie. Ngjarja është shënuar në l
Vrasje me armë gjahu në Mirditë Një 55-vjecar nga Mirdita është vrarë me armë gjahu paraditen e sotme në afërsi të zonës së Persekut. Sipas policisë Pr
Sulmet me bomba, "përfundon gjahu" (FOTO-LAJM) Policia amerikane ka arrestuar të dyshuarin e dytë për sulmet me bomba në maratonën e Bostonit, ku humbën jetë tre qytet