999 rezultate për

gjahu

Keni nevojë për një armë? Ja si mund të aplikoni për t'a marrë Procedurat, dokumentacioni si dhe afatet për pajisjen me autorizim për mbajtjen e armëve kanë pësuar një sërë ndryshimes
40 vjeçari tenton të vrasë bashkëfshatarin me çifte në Shkodër Një konflikt është parandaluar sot nga Policia e Shkodrës, pasi një 40 vjecar ka dashur të vrasë me cifte bashkëfshatari
Plagoset me armë gjahu një grua në Elbasan Një 44-vjecare me iniciale N.D. nga Elbasani është dërguar me urgjencë në spitalin e Elbasanit e plagosur me armë gjahu.
Daja vrau aksidentalisht nipin në Klinë, flasin familjarët Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në mëngjes në Grabanicë të Klinës. Një 12 vjeçar është qëlluar aksidentalisht me arm
Tmerr në Dibër, burri kërcënon me armë djalin dhe gruan Policia ka mundur që të parandalojë një krim në familje pasi një burrë ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe d
Shmanget tragjedia, 58-vjeçari kërcënon me armë gjahu gruan e djalin Një tragjedi e mundshme është ndaluar sot në Dibër. Policia bën me dije se ka vënë në pranga kryefamiljarin e një fa
Sherr për pronën, plagoset me armë gjahu i riu në Has Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Has ku një i ri është plagosur me armë pas një sherri për pronën. Ngjarja ka ndodh
E FUNDIT/ Kërcënoi dhëndrin me armë gjahu, arrestohet fieraku Policia e Fierit ka vënë në pranga një 57-vjeçar në Fier pasi ka kërcënuar me armë gjahu dhëndërrin e tij. Rrahman Le
Tentoi të vriste 60-vjeçarin me armë gjahu, arrestohet autori Ditën e sotme Luan Taragjini 51-vjeç me banim në fshatin Gravovë të Gramshit u arrestua sot pasi një ditë më parë në fs
Ushtronte gjueti në Parkun e Prespës, arrestohet 54 vjeçari Policia ka vënë në pranga shtetasin Y.ZH 54 vjeç, banues në fshatin Tren si dhe kanë nisur procedimin penal ndaj Sh.H, 5
Vetëvritet me armë gjahu një 52-vjeçar nga Vlora Një 52 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Babicë e Madhe Vlorë
Ngjarje e rëndë në Tiranë, burri vret veten me armë gjahu Policia e Tiranes ka njoftuar se mbremjen e sotme nje burre rreth 50 vjec ka vrare veten ne zonen e Ali Demit. Sipas
Kokainë e arsenal armësh në banesë,arratiset “bossi” i Shijakut Policia e Durrësit ka përfunduar me sukses operacioni streha ku në banesën e një 42-vjeçari në Durrës janë gjetur dhe s
10 mijë euro dhe një armë gjahu, maskat grabisin 63-vjeçarin në Fier Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm ku persona me maska kanë grabitur banesën e
69-vjeçari vret veten me armë gjahu në Elbasan Një 69-vjeçar, banues në lagjen “5 Maji” në Elbasan, ka vrarë veten me armën e gjahut, në kushtet e depresionit. Shte
DETAJET/ Krimi në Shkodër, gruaja është vetëvrarë me armë gjahu Një ngjarje e rëndë tronditi Shkodrën mëngjesin e sotëm në fshatin Guci e Re, ndërsa policia ka zbardhur detaje të tjera
Tronditet Shkodra, 74-vjeçari vret me armë gjahu gruan e tij të dytë Një ngjarje e rëndë ka tronditur Shkodrën mëngjesin e sotëm pasi një burrë nga fshati Guci e Re, ka qëlluar për vdekje m
Plagos me armë gjahu një 38 vjeçar në Korçë, shpallet në kërkim autori Një sherr i ndodhur në Bulgarec të Korçës mbrëmjen e djeshme ka rezultuar me plagosjen e një personi dhe shpalljen në kë
Fier, arrestohet 55-vjeçari tentoi të vrasë gruan me armë gjahu Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan Aranit Shahajn, 55 vjeç, b
Konflikti për pronën/ Policia parandalon vrasjen në Lezhë Policia e Lezhës, falë ndërhyrjes së shpejtë ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e një shtetasi, i cili për shkak të