999 rezultate për

gixhari

Olta Gixhari sot ka marrë gjithë vemendjen (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një nga vajzat me tipin me të hapur dhe që ia del të shkaktojë diskutime kudo që shkon dhe cfarë do q
Olta Gixhari voton, prezanton dhe babain (FOTO LAJM) Aktorja Olta Goxhari Ka qenë artistja e rradhës që ka votuar në këto zgjedhje parlamentare. Ajo ka shpërndarë në rr
Olta Gixhari nuk i le vend imagjinatës me këtë fustan (FOTO LAJM) Veç formave të saj bombastike, Olta Gixhari njihet edhe për ekspozimin e tyre sa herë kur i jepet rasti. E njëjta gj
Dieta e Olta Gixharit për të patur linja perfekte Olta Gixhari është një ndër personazhet e ekranit që kujdeset shumë për pamjen e saj, dhe kjo duket qartazi nga linjat e
Gruaja e Blendi Klosit mbush 35 vjeç, Olta Gixhari merr vëmëndjen Nora Klosi, bashkëshortja e deputetit socialist dhe ish-ministrit Blendi Klosi, ka mbushur 35 vjeç pak ditë më parë.
Olta Gixhari në gjykatë me vajzën e deputetit të PS (FOTO LAJM) Aktorja e njohur dhe shumë tërheqëse Olta Gixhari është përfshirë në një konflikt me vajzën e deputetit shqiptar Dashami
Puthje në buzë mes Olta Gixharit dhe Beatrix Ramosajt, Çani i injoron (VIDEO) Mbrëmja e sotme në spektaklin “Your Face Sounds Familiar” në TV klan ka nisur si asnjëherë më parë. Performanca e pa
Olta Gixhari kërkon ndihmë, ja çfarë i vjedhin (FOTO LAJM) Olta Gixhari ka kërkuar ndihmën e fansave natën e kalua rpasi i kanë vjedhur profilin e saj në Facebook. Aktorja e n
Olta Gixhari dëshiron të bëjë një vajzë, për të marrë dhëndër djalin e prezantueses (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Xhemi Shehu ka shpërndarë ditën e djeshme një foto me djalin e saj të madh, Martinin. Të shumta
Olta Gixhari e pranon: Jam e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) Olta Gixhari ka pranuar se është e dashuruar me një nga artistët e mëdhenj të skenës shqipare. Teksa spektakli “Your
Olta Gixhari në një lidhje të re? Ja çfarë publikon aktorja (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari në një intervistë të fundit ka deklaruar se nuk është e dashuruar dhe as në një marrëdhëni
Zhveshja e Oltës tek Ermali, irritohen ndjekësit: Kjo është pornografi (FOTO & VIDEO) Pas suksesit në skenat hot në teatër me Arben Derhemin, Olta Gixhari shkaktoi zhurmë të shtunën e kaluar me zhveshjen sp
Del videoja/ Ja momenti që Olta Gixhari i kërkon Ermalit të mos e transmetojë (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”, duke provokuar me veprimet e saj. E ves
A është e dashuruar Olta Gixhari? Aktorja: Kam jetuar gjithmonë vetëm E ftuar mbrëmë në Xing me Ermal Mamaqin, Olta Gixhari ka folur mbi jetën e saj personale dhe profesionale. Gjatë int
Dalja e Oltës te “Xing me Ermali”/ Shpërthen Roza Lati, çfarë po ndodh mes dy bukurosheve? (FOTO LAJM) Mbrëmë te Ermal Mamaqi ka qenë e ftuar aktorja, Olta Gixhari dhe dalja e saj ka ngjallur shumë polemika. Pas përfund
“Çmendet” Olta Gixhari, zhvishet në sy të Ermal Mamaqit (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e mbrëmjes se sotme ne emisionin “Xing me Ermalin”. Ajo ka provokuar me veprimet e s
Zhvishet Olta Gixhari, kërcen mbi tavolinën e Mamaqit (VIDEO) Olta Gixhari do të jetë personazhi i radhës ftuar tek Ermal Mamaqi në "Xing me Ermalin". Aktorja bjonde duket se do
Olta Gixhari, puthje pasionante me Arben Derhemin...në rolin e një prostitute (FOTO LAJM) Shfaqja “Opera për tre grosh” me regji të Mehmet Xhelilit ka sjellë një puthje pasionante mes Arben Derhemit dhe Olta Gi
Buqeta me lule pa pusull pas çdo shfaqjeje për Olta Gixharin Aktorja e njohur Olta Gixhari është duke u angazhuar për të dhënë shfaqjen e saj me të re “Opera për 3 grosh”. E ftuar n
Olta Gixhari përgënjeshtron thashethemet: S'jam lidhur Pasi u përfol për një romancë të re të bukuroshes Olta Gixhari, ajo ka konfirmuar vetë përmes një postimi në rrjetin soc