999 rezultate për

gixhari

Olta Gixhari merr furçën dhe lyen vetë shtëpinë (VIDEO) Olta Gixhari është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një ndër personazhet më të komentuar në medi
Olta Gixhari gati për filmin e radhës (FOTO LAJM) Olta Gixhari, aktore që prej vitesh ka siguruar role të rëndësishme. Në postimin e fundit ajo shfaqet duke regjistrua
Njihuni me mamin e Olta Gixharit, duken si binjake (FOTO LAJM) Olta Gixhari mbetet një nga vajzat e shoëbizit më seksi e cila tërheq gjithnjë vëmendjen në çdo dalje publike, apo foto
Olta Gixhari shfaqet plot mister (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe, Olta Gixhari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Krahas talentit ajo shquhet edhe bu
U përfolën se janë në një lidhje, Olta Gixhari uron Nik Xhelilaj për ditëlindje Aktorja seksi Olta Gixhari e ka treguar gjithnjë lidhjen mjaft të afërt që ka patur me kolegun e saj dhe mikun Nik Xheli
Njihuni me mamin e Olta Gixharit, duken si dy pika uji (FOTO LAJM) Olta Gixhari mbetet një nga vajzat e shoëbizit më seksi e cila tërheq gjithnjë vëmendjen në çdo dalje publike, apo foto
Gerta Gixhari flet për raportet me motrës e saj Oltën Olta dhe Gerta, dy motra që shpesh kanë qenë në qender të vemendjes. Por raportet me motwr me motwr si janw? E ftuar
''Të dua'', kujt i drejtohet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Jeta private e Olta Gixharit është një nga më të për folurat në media. Aktorja e njohur ka pushtuar shpesh vëmendjen
Kolegia e akuzoi se ishte vlerësuar më shumë se ç'duhet, përgjigjet Olta Gixhari Olta Gixhari, aktore që prej vitesh ka siguruar role të rëndësishme në filma dhe teatër padyshim ka fituar zemrën e një
Fotina e '‘Portokallisë'’ thumbon Olta Gixharin Aktorja e ‘'Portokallisë'’ Delina Zhupa duket se ka thumbuar paksa aktoren Olta Gixhari duke e quajtur atë të mbivlerësu
Olta Gixhari, aktorja që nuk “honepset” dot nga kolegët Aktorja e humorit Delinda Zhupa ishte e ftuar në spektaklin “Shiko kush Luan” dhe u vendos përballë aktorit Genti Hazizi
Olta Gixhari publikon videon, por bie në sy fytyra e saj pa grim (FOTO LAJM) Olta Gixhari ka publikuar një video në Istastory ku shihej duke shijuar një kafe në shtëpinë e saj. Ajo që bie në sy
Olta Gixhari këndon '‘Pretty Women’' pa grim E sapo zgjuar nga gjumi, teksa rrufit kafen e mëngjesit, aktorja Olta Gixhari e nis ditën duke kënduar këngën e famshme
Olta Gixhari merr surprizën e bukur nga Sali Berisha (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur dhe seksi Olta Gixhari, është surprizua shumë ditëne sotme pas një takimi të rastësishëm në aero
Olta Gixhari, aktorja më e bukur por që se do askush (FOTO LAJM) Olta Gixhari gjithnjë është deklaruar si një nga femrat më seksi dhe më të bukura të Shqipërisë. Por mesa duket ajo p
Olta Gixhari injorohet keq në Prishtinë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari prej disa ditësh ndodhet në Prishtinë ku është ftuar për të qenë pjesë në Ceremoninë e nda
Ja çfarë ndodh në dhomën e gjumit të Olta Gixharit (FOTO LAJM) Olta Gixhari momentalisht nuk është duke shijuar pushimet por është pjesë e jurisë që do të zgjedhë filmat më të mirë s
Gazetarja e njohur përplaset me Olta Gixharin: Sillesh si divë po s’ke punuar ndonjëherë në jetë! Teksa në spektalklin “ Në një javë” vajzat paskan patur një përplasje tashmë sherri mes tyre është bërë serioz. Detaj
Olta Gixhari Arbana Osmanit: Mos paragjyko (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari dhe moderatori i njohur Isli Islami kanë qenë partnerët e radhës në prezantimin e festivalit ‘P
Si është e mundur? Olta Gixhari në plazh del me... (FOTO LAJM) Olta Gixhari cilësohet si ato femra që i ka ‘alergji’ rrobat. Shpesh e shohim të provokojë me (zh)veshjet. Ajo ka su