999 rezultate për

gixhari

Fansi i propozon për martesë, Olta Gixhari ka një kriter të çuditshëm për të (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shumë e dashur për publikun. Kjo edhe në sajë të natyrës së saj mjaft ekstravagante
Olta Gixhari: Të qenit e bukur, herët a vonë, të penalizon (VIDEO) Olta Gixhari është e bukur, nuk ka dyshim. Në profesionin e saj, zakonisht, të qenit e bukur a e paraqitshme, të ndihmon
Olta Gixhari sfidon hapur Arbana Osmanin, në pikën e saj më të fortë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka vendosur së fundmi që të sfidojë moderatoren, Arbana Osmani. Dhe e gjeni dot se në çf
Bukurinë e paska gjenetike, Olta Gixhari prezanton të ëmën (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një nga aktoret e cilësuara më sexy në vend. Ajo është shpesh aktive në rrjetet sociale me fotot e sa
Olta Gixhari kërcen në rrugët e Spanjës, të pranishimit nuk ja ndajnë sytë (VIDEO) Olta Gixhari është një prej aktoreve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë. Momentalisht aktroja ndodhet në S
Olta Gixhari me foto të "nxehta", e quan veten eksploziv (FOTO LAJM) Olta Gixhari prej kohesh po shijon jetën në bregdetet spanjolle, dhe është shprehur se ndjehet më e dashuruar se kurrë.
Nuk do ta njihni, Olta Gixhari bën ndryshimin e madh (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe është gjithnjë në vëmendjen e mediave jo vetëm për jetën e saj private, por edhe për look-un e saj të
Me fustan të kuq dhe super forma, Olta Gixhari puth e përqafon artistin ndërkombëtar (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari po shijon pushimet nga Spanja, ku përveç fotove provokuese me bikini, ka ndarë dhe një moment të ve
Pasi e bëri lidhjen publike, Olta Gixhari zbulon surprizën e papritur nga i dashuri (VIDEO) Ditën e djeshme aktorja e famshme Olta Gixhari ka festuar ditëlindjen e 33. Ditelindja e ka gjetur aktoren të plotësuar
Olta Gixhari një sirenë deti, tregon linjat perfekte nën yje (FOTO & VIDEO) Olta Gixhari është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Aktorja herë pas here tërheq vëmendjen e ndjek
Provokon Olta Gixhari: Nëse s’kap dot diellin, kap erën Olta Gixhari nuk po i ndalet pushimeve të saj, buzë detit. Veshur me një fund në ngjyrë të gjelbërt me pala firzamonike,
Me kë ka shkuar Olta Gixhari në Spanjë? (FOTO LAJM) Olta Gixhari shquhet për natyrën e saj rebele, të sinqertë dhe provokuese. Këtë herë Olta ka zgjedhur të arratiset në
Olta Gixhari hap krahët dhe nxjerr recipetat (FOTO LAJM) Aktorja e njohur nga Shqipëria, Olta Gixhari është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo ka arritur ti rezistoj
Dalin fotot nga koha kur Olta Gixhari rrihte djemtë (FOTO LAJM) Olta Gixhari shquhet për natyrën e saj rebele, të sinqertë dhe provokuese. Por kush e dinte se ajo nuk paska qenë gji
Aktorja shqiptare e thotë hapur: E urrej barazinë gjinore, po shkatërrohet familja Aktorja e njohur Olta Gixhari folur hapur dhe ka deklaruar se e urren barazinë gjinore, pasi sipas saj nuk ka një barazi
Olta Gixhari kundër të gjithëve: E urrej barazinë gjinore! Në një kohë kur të gjithë në Shqipërinë shqiptare po luftojnë të bëjnë cmos për të arritur barazinë gjinore, aktorja Olt
Hodhi foton krah aktorit turk, por Olta Gixhari e fshiu menjëherë Aktorët turq janë kthyer tashmë në të preferuarit e publikut shqiptar dhe sidomos femrave e me siguri të gjitha do donin
Olta Gixhari mori 12 mijë euro nga ministri grek! Reagon për herë të parë aktorja (FOTO LAJM) Aktorja e famshme shqiptare, Olta Gixhari është një ndër emrat të cilët figurojnë në listën e atyre që u paguan me shuma
E lidhur me Nik Xhelilajn? Olta Gixhari i sqaron të gjithë Aktorja seksi Olta Gixhari e ka treguar gjithnjë lidhjen mjaft të afërt që ka patur me kolegun e saj dhe mikun Nik Xheli
Rikthehet fuqishëm Olta Gixhari, më provokuese se asnjëherë Olta Gixhari është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një ndër personazhet më të komentuar në medi