999 rezultate për

gishtat

E pabesueshme, i nxjerrin mi nga kërthiza (VIDEO) Kjo është një video qw tregon momentin e pabesueshëm kur një braziliani i nxjerrin një mi të ngordhur nga kërthiza. P
Meta përshëndet demokratët me dy gishtat lart Ajo ç'ka u vu re sot në Kuvend ishte zhdërvjellësia e Ilir Metës, i cili nuk i'u drodh qerpiku para deputetëve demokratë
Berisha: Pas 24 vitesh do ti rezervojmë Ramës fatin e etërve Në një forum të hapur me të rinjtë të organizuar nga PD në Qytetin Studenti me rastin e ditës së rinisë, ish kryeministr
Kërcisni gishtat? Ja çfarë thonë mjekët Shpesh ne parashtrojmë pyetjen nëse kërcitja e kockave është e dëmshme. Mjekët na kanë dhënë një lajm mjaft të mirë, duk
Serbi provokon, myslimanët gati përleshen masivisht me serbët (VIDEO) Një ndeshje boksi në Novi Pazar per pak ka përfunduar në dhunë masive mes myslimanëve dhe serbëve që jetojnë në këtë qyt
Si ta bëni iPhone-in t’iu njohë më mirë gishtin? Një pjesë e njerëzve kanë probleme herë pas here me sensorin e njohjes së gjurmëve të gishtave në iPhone 5S, Touch ID. P
Gruaja me këmbë të lidhura në Kinë (FOTO-VIDEO) Han Qiaoni, 102 vjeçare është një prej femrave të fundit në Kinë me këmbë të lidhura. Ajo jeton në veri të provincës Sha
Laptopi që mund të kontrollohet nga lëvizja e dorës (FOTO-VIDEO) Kjo mund të duket si diçka që Tom Cruise mund ta përdorte në filmin "Minority Report", por ky është kompjuteri i parë la
Eleanor Coneybeare ka humbur një këmbë dhe dy gishtat nga meningjiti B (FOTO-LAJM) Eleanor Coneybeare është një vajzë e vogël, e cila vuan nga sëmundja e meningjitit B. Eleanor ka qenë vetëm tetë muajsh
Liderët e politikës duke votuar, Berisha nuk i harron dy gishtat (FOTO-LAJM) Krerët e partive politike dhe personalitete të tjerë të shtetit votuan sot në qendrat e votimit ku ata janë të regjistru
Berisha nga Laprakë: Shqipërinë e bënë dy gishtat e shqiptarëve Njësia 11 ka qenë stacioni i fundit i aktiviteteve intensive elektorale të Partisë Demokrative nën kryesimin e liderit d
S’ka burrë nëne që prek “2 gishtat” në Kavajë “Nuk ka burrë nëne që guxon të heqë nga sheshi i qytetit monumentin e demokracisë”. Kështu shprehet në njël intervistë p
Ja si mund t'i kurojmë sytë Sytë janë një pjesë e rëndësishme e shqisave njerëzore, pasi përmes tij arrijmë të shohim, kuptojmë dhe perceptojmë botë
Berisha i kundërpërgjigjet Ramës: Me dy gishtat bëmë historinë Update - Përkundër deklaratës së Ramës mbi monumentin me 2 gishta në qendër të Kavajës, vjen deklarata e Sali Berishës n
Stafi teknik i Realit feston me tre gishta Pas fitores në "Camp Nou" kundër Barcelonës, festa e Real Madrid ka vijuar edhe në dhomat e zhveshjes. Siç jemi mësuar k
Pse unaza mbahet në gishtin e katërt Një legjendë kineze ka arritur të shpjegojë në një mënyrë shumë bindëse: Gishti i madh përfaqëson prindërit. Gishti treg
Kriza te Tirana, Sina: Ne luajmë këmbët, ju luani "gishtat" Tirana shpreson të shpallet kampione dimri, por për ta arritur këtë, jo vetëm që duhen fituar të tre takimet e mbetura t
Dalja e fundit publike, Leka I: Shqipëria dhe Kosova si gishtat e dorës (VIDEO) Dalja e fundit në media e Pretendentit të Fronit Mbretëror Leka Zogu i Parë, para se të ndërronte jetë mëngjesin e sotëm
SHBA, vrau dhe i preu gishtat afganëve, dënohet ushtari amerikan Një Gjykatë Ushtarake në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dënoi të premten me burgim të përjetshëm një ushtar, i cili pra
Kubani me 24 gishtërinj Ata e quajnë "Njëzet e katër". Nofka e Yoandri Hernandez Garrido vjen nga 6 gishtërinj të formuar në mënyrë përfekte në