999 rezultate për

girona

Barcelona ngec në "Camp Nou", Girona surprizon katalanasit (VIDEO) Barcelona ka ngrcur në një barazim 2-2 ndaj Gironas në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e 5 të La Ligas. Bla
Barcelona barazon rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka vënë barazpeshën në "Camp Nou" ndaj Gironas. Ai që ka shënuar këtë herë është Gerard Pique në minutën e
Girona shokon Barcelonën (VIDEO) Girona ka shokuar Barcelonën duke kaluar në avantazh në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është përsëri Stuani në minutën
Girona befason Barcelonën (VIDEO) Girona ka befasuar Barcelonën duke barazuar rezultatin në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është sulmuesi Stuani në minu
Messi i pandalshëm, Barcelona në avantazh ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Gironas në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është "pleshti", Lionel Messi në minutë
Formacionet zyrtare: Barcelona - Girona Barcelona do të luaj sonte kundër Gironas në "Camp Nou", ndehsje e vlefshme për javën e 5 të La Ligs. Katalanasit ed
E konfirmon La Liga​, ndeshja mes Barcelonës dhe Gironës do të luhet në Miami Këtë javë, La Liga bëri të ditur se ndeshja mes Gironas dhe Barcelonës do të jetë ndeshja e parë e cila do të zhvillohet
Tjetër penallti në Girona-Real, ja kush e gjuan (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi kundër Gironas dhe sërish kanë shënuar nga penalltia. Këtë herë nuk ishte Ramos ai që
Girona ‘shokon’ Real Madridin (VIDEO) Ka ndodhur befasia në sfidën Girona – Real Madrid. Vendasit kanë arritur që të kalojnë në epërsi 1:0 ndaj skuadrës ma
Kjo është renditja me gola në La Liga pas katër "petllave" të Ronaldos mbrëmë Ronaldo ka shkuar në 22 gola pas katër golave të shënuar mbrëmë ndaj Gironas duke iu afruar ndjeshëm Messit. Ylli por
Real Madrid - Girona, nota e lojtarëve (FOTO LAJM) Real Madridi ka shkatërruar sonte Gironan në "Santiago Bernabeu" me shifrat e përgjithshme 6-3, ndeshje e vlefshme për j
Reali festival golash ndaj Gironash, shkëlqen Cristiano Ronaldo (VIDEO) Real Madridi ka shkatërruar sonte Gironan në "Santiago Bernabeu" me shifrat e përgjithshme 6-3, ndeshje e vlefshme për j
Shënohen edhe dy gola të tjerë në ndeshjen Real Madrid - Girona (VIDEO) Në sfidën mes Real Madridit dhe Gironas janë shënuar edhe dy gola të tjerë në "Santiago Bernabeu". Në minutën e 86'-
Cristiano Ronaldo shënon "hat-trick" ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid nuk po ngopet së shënuari sonte ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Cristiano Ronaldo ka shënuar golin
Real Madrid shënon edhe golin e tretë ndaj Gironas (VIDEO) Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Këtë herë është Lucas Vazquez që rea
Super Ronaldo, i jep përsëri avantazhin Reali ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Është sërish ai që shënoi golin e par
Girona befason Realin (VIDEO) Girona ka befasuar Real Madridin në "Santiago Bernabeu". Miqtë kanë shënuar golin e barazimit ndaj Realit me anë të
Ronaldo kalon në avantazh Realin ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Goli është shënuat nga portugezi, Cristiano Ron
Festival golash në Camp Nou, Barcelona shkatërron Gironan (VIDEO) Barcelona ka fituar lehtësisht me shifrat 6-1 ndaj Gironas në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e 25-të të La Lig
Luis Suarez kompleton hat-trickun ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e gjashtë ndaj Gironas në "Camp Nou". Sulmuesi uruguaian ka kompletuar hat-trickun n