999 rezultate për

gilardino

Wolfsburg mendon për Gilardinon Sipas mediave gjermane, Wolfsburg është duke përgatitur ofertë për sulmuesin e Fiorentinës Alberto Gilardino. Gilardino
Asnjë ofertë për Gilardinon Agjenti i Alberto Gilardinos ka sqaruar se nuk është paraqitur asnjë ofertë për sulmuesin e Fiorentinës nga PSG dhe Mars
PSG ofron 30 milion euro për Gilardinon Paris Saint-Germain e ka marrë me seriozitet interesimin për sulmuesin e Fiorentinës, Alberto Gilardino. Klubi më i përf
Liverpool mendon për Alberto Gilardinon Ekipi i Liverpool ka hyrë në garë seriozisht për sulmuesin e Fiorentinës, Alberto Gilardino.Ky i fundit mund të largohet
Gilardinos i pëlqen futbolli anglez Sulmuesi Alberto Gilardino është i interesuar të luajë në Angli por ritheksoi dëshirën e tij të mbetet te Fiorentina nës
Gilardino: Ne Milan kalova vitet me te keqija Sulmuesi i Fiorentinёs, Alberto Gilardino, thotë se nё Milan i ka kaluar vitet mё tё kë
Lyon interesohet per Gilardinon Kampioni i Francës, Olympique Lyon, raportohet se është duke u interesuar për shërbimet e sulmu
Gilardino: Vetëm Interi është më i mirë se ne Sulmuesi i Fiorentinës, Alberto Gilardino, beson se skuadra e tij është po aq e fuqishme sa Milani, Juven