999 rezultate për

gigs

Modelja lë pas krahëve skandalin me Gigs, rishfaqet në publik (FOTO LAJM) Modelja britanike Imogen Tomas është rishfaqur sërish në publik pas skandalit me ish-lojtarin e Mançester Junajtid, Raja
Gigs tregon se kujt i trembet në garën për titull në Angli Ryan Giggs mund të jetë një legjendë e Manchester United, por ai e konsideron Manchester City si “ekipi për t’u mundur”
Super United nën drejtimin e Gigs (VIDEO) Manchester Unitedi ka regjistruar fitore prej 4-0 kundër Norwich Cityt në Old Trafford, në ndeshjen e parë të Ryan Giggs
Gigs paguan 300 mijë € për t`i mbyllur gojën të vëllait "The Sun" ka arritur të zbulojë një ditë më parë se Ryan Giggs është gati t'i paguaj 300 mijë euro kesh në dorë vëllait
Gigs: Finalja me Barcelonen eshte e barabarte Finalja e Ligës së Kampioneve mes Mançesterit dhe Barcelonës do të jetë e hapur për
Gigs mund te terhiqet nga futbolli ne fund te sezonit Rajan Gigs pritet të tërhiqet nga futbolli i luajtur në përfundim të këtij sezoni. Futboll