999 rezultate për

giggs

Natasha fut në sherr vëllezërit Giggs Rodry Giggs është bindur se xhelozia ka shtyrë vëllain tij Rayan, futbollistin e Manchester United, që t’i rrëmbejë bash
Ryan Giggs: Vazhdoj të argëtohem me futbollin Kontrata e tij skadon në fund të sezonit, por Ryan Giggs nuk ka ndërmend të heqë dorë nga futbolli dhe nga Manchester Un
Giggs fituesi i "Golden Foot" për 2011-ën Edicionin e 29-të të çmimit “Golden Foot” e ka fituar uelsiani Ryan Giggs. Ikona e Manchester United ka fituar këtë çmim
Giggs është legjendë tek United Mbrojtesi francez i United, Patrice Evra ka thënë se bashkëlojtari i tij nga Manchester United Ryan Giggs është "legjend
Barcelona nuk është e pamposhtur Veterani i Manchester United, Ryan Giggs, është i bindur se Barcelona nuk është një ekip që nuk mund të mposhtet. Ai shp
Giggs, "i plakur" pas skandalit me Imogen Thomas Ndërsa femrat humbin oreksin ose shëndoshen duke ngrënë çdo gjë para syve, lufta emocionale e Ryan Giggs e ka shfaqur ve
Ryan Giggs dhe gruaja e tij, sërish bashkë Ai e tradhëtoi atë edhe me gruan e vëllait të tij. Megjithatë, pavarësisht poshtërimit duket se gruaja e Ryan Giggs, Sta
Ferguson dëbon gazetarin nga salla e konferencave Trajneri i Manchester United, Ferguson, në një konferencë të mbajtur në fund të një seancës stërvitore, ka shmangur në m
Giggs: Do ta mundim Barcelonën në finale Mesfushori veteran i skuadrës së Manchester United e ka pranuar së në finalen e vitit 2009 të Ligës së Kampionëve skuadr
Giggs mungon në derbin kundër Arsenalit Trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson ka vendosur që të pushoj veteranin e tij, Ryan Giggs për ndeshjen e ardh
Djajtë e Kuq pushtojnë Gelsenkirchenin (VIDEO) Gjithçka ka përfunduar për Schalken në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Ligës së Kampioneve pasi janë mundur në shtëp
Rooney: Çështje kohe kur Giggs do të quhet "Sir" Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, thotë se Giggsin e pret një post-karrierë mbretërore,sipas Rooney legjenda e
Giggs, më i miri në histori të Manchester United Sir Alex Ferguson e di pse Ryan Giggs u votua futbollisti më i mirë në histori të Manchester Unitedit. Giggs përfundoi p