999 rezultate për

giggs

Kundërshtari e shkel, Giggs apelon: Mbroni Januzajn (VIDEO) Adnan Januzaj, ylli i Manchester United, i cili ka qenë edhe Lojtari i Ndeshjes në fitoren ndaj Hull Cityt, është shkelu
Giggs luan ndeshjen e fundit në Old Trafford, Unitted fiton (VIDEO) Ryan Giggs ka lënë rolin e menaxherit për 20 minutat e fundit të takimit për të ndihmuar Manchester United të shënojë fi
Prezantohet Giggs: Jam nervoz dhe i emocionuar (FOTO LAJM) "Jam nervoz dhe i emocionuar. Ky është momenti më i rëndësishëm i jetës sime. Kam qenë gjithmonë tifoz i United, klub që
Ryan Giggs, trajneri i përkohshëm i United Manchester United ka zbuluar se Ryan Giggs do të marrë përgjegjësinë e të parit të skuadrës, në rolin e trajnerit të për
Beckham, Giggs, Scholes dhe ideja e çmendur: Të blejnë United Manchester United nuk binte kaq poshtë që prej 30 vitesh: i shtati në kampionat dhe i thyer në "Old Trafford" nga të gji
Moyes në rrezik, Giggs bëhet gati Tre ndeshje për t’i dhënë një drejtim sezonit dhe për të shpëtuar pankinën që vazhdon të lëkundet. E ardhmja e David Moy
Top 11 "ujqërit" e Champions League (FOTO LAJM) Ja Top 11 i yjeve me më shumë prezenca në Champions League. Një skuadër e krijuar nga futbollistë që sapo kanë varur këp
Giggs i ofron Uellsin, Januzaj e refuzon Mesfushori legjendar i Manchester United, Ryan Giggs, ka pohuar për mediat britanike se tentoi që ta bindte talentin shq
Giggs-Stacey, pushime në Saint Tropez (FOTO LAJM) Ishte një ndër futbollistët kyç në fitimin e titullit kampion në Premier League sezonin e shkuar, ndërsa sezoni i ri do
Ideja e Mou: Drogba, edhe futbollist, edhe asistent Një prej asistentëve të Jose Mourinhos mund të jetë edhe në fushë edhe në pankinë. Sipas asaj që raporton britanikja "Da
Giggs, trajneri i ardhshëm i United? Ryan Giggs do të jetë ai që do të zëvendësojë Alex Ferguson në stolin e Manchester United. Ndonëse nuk është folur a
Zbulohet plani, Giggs në vend të Ferguson Ryan Giggs ka zbuluar qëllimin e tij për të zëvendësuar Sir Alex Ferguson kur ai të largohet përfundimisht nga drejtimi
Chelsea-United, Giggs: Na pret ferri Ryan Giggs mendon se Manchester United do të luajë sot një nga ndeshjet më të vështira të sezonit përballë Chelsea. Pava
Ekipi i 20 viteve në Premier League (FOTO LAJM) Manchester City ia mori titullin nga duart Manchester United në javën e fundit të Premier League, por “Djajtë e Kuq”, ja
Goditja e dënimit "bën lëmsh" Rooney-Giggs (VIDEO) Ata kishin mosmarrëveshje për gjuajtjen e lirë, por jo si lojtarët e Manchetser City. Ndrsyhe nga përplasja Balotelli -
Giggs: Del Piero, italiani më i mirë që kam njohur Futbollisti i Manchester United, Ryan Giggs, e cilëson Alex Del Pieron si lojtarin më të fortë italian. Duke rikujtuar p
Ryan Giggs dhe... legjenda vazhdon (VIDEO) Askush tjetër si ai. Shkruaj Ryan Giggs dhe lexo Manchester United. Fenomeni uellsian është më shumë se një futbollist,
Natasha Giggs kërcënohet, shkak historia me Rayan Giggs Një person me nofkë “Jersey_Justin”, që e përfshkroi veten si vrasës, e ka kërcënuar personazhin e njohur britanik, Nata
Nuk ka “lamturmirë” për Giggs: Dua të luaj deri 40 vjeç Emblema e Manchester United, Rayan Giggs, nuk ka aspak ndërmend t’i japë lamtumirën futbollit pa mbushur 40 vjeç. Mesfus
Londër 2012, Beckham dhe Giggs në listën paraprake David Beckham dhe Ryan Giggs janë dy nga 184 futbollistët që kanë pranuar mundësinë për të luajtur me përfaqësuesen e Br