999 rezultate për

giggs

Ferdinand kritikon Manchesterin për ndjekjen e talenteve Ryan Giggs dhe ndihmësi i menaxherit, Louis Van Gaal, Giggs ka thënë se ai dhe skautët e klubit kishin qenë të vetëdijsh
Mata: Unë si Giggs tek United Juan Mata është shumë i lumtur te Manchester United dhe është gati të qëndrojë edhe për shumë vite te “Djajtë e Kuq”. Ma
Ryan Giggs gati të marr drejtimin e ndonjë klubi anglez, zbuloni mundësitë e tij Legjenda e Manchester United dhe e Kombëtares së Uellsit, Ryan Giggs, është gati të marrë drejtimit Leciester City-t ose
Giggs uron Barryn pasi ia theu rekordin me më shumë paraqitje në histori të Ligës Premier Barry ka arritur të bëhet lojtari me më së shumti paraqitje në histori të kampionatit anglez, Ligës Premier. Mesfusho
Gareth Barry sot eklipson Giggs me rekordin unik në Premier League Gareth Barry nëse futet në fushë për West Brom ndaj Arsenal do të bëhet lojtari me më shumë paraqitje në Premier League,
Bale zgjedh lojtarin me të cilin ka luajtur, s'është Ronaldo Gareth Bale nuk u mendua shumë kur e pyetën në një event të një marke sportive se cili është lojtari më i mirë me të cil
Bale “godet” sërish Ronaldon Ylli i Real Madridit, Cristiano Roanldo ka marrë një tjetër goditje, pasi Gareth bale nuk beson se ai është futbollisti
Giggs zbulon ofertat në drejtim të tij Ryan Giggs ka folur në lidhje me ofertat në drejtim të tij për të udhëhequr ndonjë skuadër. Ish-mesfushori uellsian s
Giggs debuton me fitore dhe spektakël në futbollin e sallës (VIDEO) Ryan Giggs ka debutuar në ligën indiane të futbollit në sallë. Legjenda e Manchester United ka shkëlqyer me ekipin e tij
15 legjendat e disa prej klubeve të njohura (FOTO LAJM) Kapiten, lider, legjendë. Fjalë të cilat mund të përdoren vetëm për lider, lojtarë të cilët janë të rrallë të gjenden.
Giggs: Ju tregoj 11-shen më të mirë të historisë së United (FOTO LAJM) Ryan Giggs është një prej idhujve të tifozëve të Manchester United. për momentin ai është edhe krahu i djathtë i trajner
Giggs: “Van Gaal është si Fergusoni” Legjenda e Manchester Unitedit, Ryan Giggs ka vlerësuar lartë trajnerin aktual të ekipit të tij Louis van Gaal, duke e k
Raul "tradhëton" Realin, ja çfarë thotë për Messin Legjenda e Real Madrid, Raul Gonzalez Blanco, shprehet se Lionel Messi është kundërshtari më i fortë që është përballur
Shkoi me gruan e tij, Giggs i kërkon falje vëllait (FOTO LAJM) Sipas asaj që shkruan "Mirror", Ryan Giggs më në fund ka kërkuar falje për çështjen 8-vjeçare që shkatërroi martesën e v
Brenda "Hotel-Football"-it të Ryan Giggs (FOTO LAJM) Legjenda e Manchester United, Ryan Giggs ka prezantuar për herë të parë hotelin e ri, ku temë kryesore sigurisht që ësht
CR7 votohet "Futbollisti më i mirë i Premier League" (FOTO LAJM) Dhuratë e bukur për Cristiano Ronaldon me rastin e 30-vjetorit të lindjes. Tifozë të futbollit e kanë përzgjedhur yllin
Giggs mbreti i asisteve në Champions, Ronaldo mbi Messin (FOTO-LAJM) Rayan Giggs është asistuesi më i mirë në historinë e Champions Leagues me plot 27 asiste. Në vendin e dytë ndodhet Xa
Giggs: Mos e hiqni numrin 11 Ryan Giggs është shprehur se nuk dëshiron që Manchester United ta heqi nga lista e përdorimit fanellën me numrin 11.
Konfirmohet Louis van Gaal Louis van Gaal është konfirmuar si trajner i ri i Manchester Unitedit, ndërsa Ryan Giggs do të jetë asistent i tij. Emr
Giggs futet në fushë, 20 minutat e fundit si futbollist? (FOTO LAJM) Nuk ndodh shpersh, në nivele të larta, të shohësh një kampion të veshë uniformën e dyfishtë, atë të trajnerit dhe të fut