999 rezultate për

giggs

Evra kapet me Giggs: Pse duhet të më vrasësh kështu në TV? Rayn Giggs dhe Patrice Evra ishin të ftuar në një shfaqje televizive për të folur në lidhje me zhvillimet e fundit në ek
Ronaldo kishte shkuar me pije të gazuar në stërvitje, Giggs gati për ta rrahur Periudha te Manchester United mund të themi se ka qenë me vendimtarja për Ronaldon duke iu referuar moshës, shkruan Alb
Giggs: United mund të mposhtë çdo skuadër Legjenda e Djajve të Kuq, Ryan Giggs, është i impresionuar me përparimin që ka bërë skuadra nën urdhrat e ish bashkëlojt
​Giggs: Shkarkimi i Mourinhos nuk do të ndryshojë asgjë te United Ish-mesfushori i Manchester Unitedit, Ryan Giggs, beson se edhe nëse trajneri portugez, Jose Mourinho, shkarkohet nga po
Giggs: Shqipëria e meritoi fitoren Trajneri i Uellsit, Ryan Giggs, pas humbjes deklaroi se skuadra nuk luajti mirë. • Sa e rëndësishme kjo ndeshje ndaj
Giggs: Kemi ardhur në Shqipëri për të fituar Edhe pse është vetëm një miqësore, Uellsi do të kërkojë të fitojë ndeshjen me Shqipërinë. Ky është mesazhi i dhënë nga t
Reperi Merks në bashkëpunim me Giggs sjell këngën Mek Money (VIDEO) Reperi Merks ka publikuar këngën e tij në bashkëpunim me reperët e njohur anglez Giggs dhe Brandish. Kënga e titullua
"Lajthit" Giggs: Nuk kam abonim për të parë Bale Trajneri i kombëtares së Uellsit, Ryan Giggs ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij për sulmuesin e Realit, Gareth Ba
Ish-kapiteni i Man Utd befason me kërkesën e tij Legjenda e Manchester United, Ryan Giggs është i mendimit që trajneri Mourinho të vazhdojë në krye të skuadrës dhe nuk d
Christian Eriksen mposht i vetëm Uellsin e Ryan Giggs Danimarka ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot kundër Uellsit falë dy golave të Christian Eriksen. Mesfushor
Sapo u divorcua, Ryan Giggs gjen një të dashur 10 vjet më të re Ryan Giggs vetëm pak muaj më parë është raportuar se u divorcua nga bashkëshortja e tij. Por ish-lojtari i Mancheste
"Rivaliteti me Messin e detyruan Ronaldon të braktiste Madridin" Cristiano Ronaldo mori vendimin që të largohet tek klubi i Juventus duke "braktisur" kështu klubin që i dha gjithçka për
Giggs: Shpresoj se Reali dhe Bale do ta mposhtin Liverpoolin Ryan Giggs shpreson se Gareth Bale të triumfojë në finale të Champions Leagues duke mbështetur bashkëkombësin e tij ndaj
Giggs shtyn Balen që të refuzojë ofertën e Unitedit për të rifituar besimin e Zidanes Giggs dëshiron që Bale të qëndrojë në Real Madrid dhe të fitojë besimin e Zinedine Zidane. Bale shkëlqeu duke shënuar he
Giggs: Sanchez është një lojtar i klasit botëror Alexis Sanchez po bëhet një debat i madh në ishull se pse Manchester United e ka bërë lojtarin më të paguar. Nënshkri
Giggs komplimenton drejtuesit e Unitedit, për blerjen e Sanchezit Rayan Giggs shprehet i lumtur për transferimin e kilianit Alexi Sanchez. Ryan Giggs beson se transferimi i Sanchezit
Misioni i parë i Ryan Giggs si trajner i Uellsit quhet...Gareth Bale Ryan Giggs dëshiron që Gareth Bale të jetë i suksesshëm nën përgjegjësinë e tij si trajner i kombëtarës së Uellsit. M
A e dini se Giggsin nuk e kanë falur akoma prindërit për një gabim të bërë Babai i Ryan Giggs, Danny Wilson ndihet ende i turpëruar nga i biri i tij, i cili mori drejtimin e Uellsit ditën e martë
Zyrtare: Ryan Giggs trajneri i Uellsit Zyrtarisht Ryan Giggs është emëruar trajner i Uellsit, duke marrë vendin e të shkarkuarit, Coleman. Legjenda e Manche
Ferdinand kritikon Manchesterin për ndjekjen e talenteve Ryan Giggs dhe ndihmësi i menaxherit, Louis Van Gaal, Giggs ka thënë se ai dhe skautët e klubit kishin qenë të vetëdijsh