999 rezultate për

gezim

Gëzim Ostreni prezanton sot partinë e re "Uniteti" Ish komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Gëzim Ostreni, bën sot prezantimin publik të partisë së re politike,
Gjeneral Gëzim Ostreni: Si e lashë Amerikën për UÇK-në (VIDEO) Gjenerali Gëzim Ostreni, pasi promovoi librin e tij "Dëshmia e Gjeneralit", ka qënë i ftuar në Radio Televizionin Dukagj
Homazhe për Tonin Tërshanën Ditën e sotme jane zhvilluar homazhet për ndarjen nga jeta të këngëtarit të njohur Tonin Tërshana. Qindra kolegë, miq, t
Gëzim Kelmendi replikon me Haradinajn: Populli ta dha përgjigjen në zgjedhje Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gëzim Kelmendi, ka reguar ndaj liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, i cili u bëri thirrj
Rrëfimi i prindërve të 14-vjeçares: Vajza këndonte nga gëzimi, s'kishte bërë kurrë plazh Maria Sholla, nëna e 14-vjeçares që humbi jetën duke kaluar një lumë në Greqi, tregon vështirësitë që kaloi sëbashku me
Trafiku ndërkombëtar i drogës, 13 vite burg për Gëzim Çelën Prokuroria për Krime të Rënda kërkon dënimin me 20 vjet burgim për shtetasin Gëzim Çelaj dhe 13 vjet e 6 muaj burgim për
Gëzim Topçiu thyen rekordin në Maliq, fitues për të pestën herë Për të pestën herë në mbajtjen e postit të kryebashkiakut të Maliqit është shpallur Gëzim Topçiu. Kandidati i ASHE-së u
Lajmi se do bëhen prindër, ja si reagojnë burrat (VIDEO) Fëmija është gëzimi më i madh në jetë, marrja e lajmit se do të bëhen prindër është një lajm që më shumë duket se ndikon
Arrestohet në Itali biznesmeni shqiptar për pastrim parash dhe mashtrim Nën akuzat për pastrim parash dhe të mashtrimit, policia italiane ka vënë në pranga biznesmenin shqiptar Gëzim Sallaku.
Edhe 13 javë pritje për Argjentinën (FOTO LAJM) Argjentina Ramosaj është në pritjen e saj të ëmbël, ndërsa i duhen edhe 13 javë për të sjellë në jetë fëminë. "Edhe
Pep: Përgëzime futbollistëve të Bayernit "Jam shumë i kënaqur me skuadrën time, e merituam plotësisht fitoren". Pas fitores së thellë 7-0 me Shakhtar Donetsk, Pe
Vëllezërit Kabashi, medalje ari dhe bronxi në Europianin e karatesë (FOTO LAJM) Djaloshi nga Kosova, Kol Kabashi, ka arritur një sukses tejet të madh për karrierën e tij që sapo ka nisur. Ai është shp
E propozoi për martesë, vajza vdes nga gëzimi Një vajzë ka vdekur në Ibiza pasi ka rënë nga shkëmbi derisa po festonte propozimin e martesës që ia bëri i dashuri i sa
Me bashkëshortin në punë, Sonila ndan gëzimin me miqtë (FOTO LAJM) Përpos shtëpisë, ata ndajnë të njëjtin vend pune. Sonila Meço është mjaft e lumtur për këtë fakt dhe e ka shprehur hapta
Gëzim Krasniqi rikthehet te Partizani Gëzim Krasniqi u prezantua zyrtarisht si përforcimi i radhës i skuadrës së Partizanit nga trajneri Shpëtim Duro në një k
Vëllai i të vrarit në Siri me snajper: Të na kthejnë 3 fëmijët Vëllai i një shqiptari të vrarë në Siri nga Kërraba ka rrëfyer sesi e ka marrë lajmin për vrasjen e të vëllait dhe se çf
Besimtarët ftohen të urojnë në murin e kryeministrisë Edhe kryeministri Rama ka zgjedhur rrjetin social Facebook për të uruar për Krishtlindjen. "Gëzuar Krishtlindjet! Muri i
Gëzim Kelmendi: Turp të emërohen 70 zv.ministra, kushtojnë 3 mln euro Deputeti i Partisë së Drejtësisë, Gëzim Kelmendi e ka quajtur një turp lajmin qe qeveria Mustafa I do të ketë në përbërj
Kur trupat ruse hynë në Kosovë dhe gati nisi lufta e Tretë Botërore (VIDEO) Në qershor të vitit 1999 pas ndërprerjes së bombardimeve të NATO-s, dhe marrëveshjes për hyrje të forcave të KFOR-it, të
Gëzim i dyfishtë, i paralizuari 'kërcen' në ditën e dasmës (FOTO LAJM) Një aksident i tmerrshëm atij i vodhi ëndrrat, por në ditën e dasmës ai mundi të kërcejë. Një i ri, i cili dy vite më pa