999 rezultate për

gezim

Policia: Ja e vërteta e rrahjes barbare në "Kurbin" Një video e publikuar në rrjetet sociale ka bërë xhiron në media, por duke i bashkuar një tjetër histori që nuk kishte l
Eva Longoria nuk përmbahet nga gëzimi, rrëfehet për dasmën e saj (FOTO LAJM) Pas dasmës së mbajtur në 21 maj, aktorja Eva Longoria ka pasur mundësinë të ndajë me të gjithë emocionet që ka përjetuar
"Dua t'i bëj shqiptarët që të qajnë nga gëzimi" Sokol Cikalleshi konsiderohet si njeriu i shtyllave, pasi në shumë sfida goli nuk ka ardhur për çështje centimetrash. Me
Gëzim Nika: Zëri im si vera e kuqe Këngëtari i mirënjohur në të gjitha viset shqiptare, Gëzim Nika, ka qenë “mysafir” i përzgjedhur në emisionin e Turjan H
Lunacek: Ditë gëzimi për Kosovën Zëvendës Presidentja e Parlamentit Evropian nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Facebook, menjëherë pas rekomand
Nga Cana te Ranieri, kur futbolli qan nga gëzimi (FOTO LAJM) Leicetser City është bërë diskutim i madh në mediat botërore. Lotët e Ranerit në fund të ndeshjes ndaj Southamptonit jan
Koha e falenderime/ Rama përgëzon drejtoreshat e Tatimeve e Doganave Rama ka marrë pjesë sot në fazën e dytë të luftës kundër informalitetit, të zhvilluar nga Ministria e Financave. Në fjal
Mustafa uron Pashkët Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë dhe krerët e komuniteteve f
Ja si u arrestuan 6 anëtarët e bandës në Fushë-Krujë (VIDEO) Policia e Durrësit ka publikuar pamjet gjatë arrestimit të gjashtë personave të cilët janë kapur me drogë. Të arrestu
Zbardhen përgjimet e sekserëve të shkollës së Policisë Gjykata e Tiranës pranoi kërkesën e Prokurorisë, duke vendosur masën e arrestit me burg për dy personat e akuzuar si sek
Prekëse/ Qeni qan nga gëzimi kur ribashkohet me pronaren (VIDEO) Qentë janë shumë të dashur me njerëzit, ata janë besnik, të ëmbël dhe të dhurojnë shoqëri të ngrohtë. Një vit më parë
Zbardhen përgjimet, 800 euro për t’u futur në Akademinë e Sigurisë Prokuroria e Tiranës ka zbardhur mekanizmin e përdorur nga tre persona të arrestuar për marrje parash në lidhje me prani
800 euro për përgjigjet e testit të Akademisë së Sigurisë, pranga dy personave Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme, ka arrestuar në flagrancë
Ja si u vra Asllan Kërtusha pas sherrit në lokal (VIDEO) Këto pamje tregojnë sesi u vra Asllan Kërtusha në një lokal në Durrës nga Gëzim Kajno. Ky i fundit së bashku me Bleda
Vrau shokun e gjimnazit, "arrest me burg" Gëzim Kajnos "Arrest me burg" është masa e sigurisë që Gjykata e Durrësit ka dhënë për Gëzim Kajnon, personin e dyshuar për vrasjen e
Gëzim Kajno: Ja pse e vrava shokun e gjimnazit Nga ana e policisë është zbardhur dëshmia e Gëzim Kajnos, duke dhënë edhe arsyet pse e vrau shokun e gjimnazit. Kajno ka
Ja kush është Gëzim Kajno, i akuzuar për vrasjen e Asllan Kërtushës Pas arrestimit një ditë më parë nga policia, është zbuluar imazhi i Gëzim Kajnos, i akuzuar për vrasjen e Asllan Kërtush
Ja e vërteta e vrasjes së mbrëmshme në Durrës Efektivët blu të Durrësit pasi kanë parë pamjet filmike të regjistruara nga kamerat e sigurisë së lokalit “Lodrs”, kanë
Zbardhet dinamika e krimit në Durrës Blutë e Durrësit kanë zbardhur dinamikën e krimit, me pasojë një të plagosur e një të vrarë. Uniformat blu kanë zbardhur
Ja si u vra Asllan Kërtusha sonte në Durrës Asllan Kërtusha 30-vjeç me disa precedentë të mëparshëm penalë ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme pas një sherri të ndodh