999 rezultate për

gezim

Prifti mizor kap brutalisht fëmijën gjatë pagëzimit (VIDEO) Një video shqetësuese ka treguar një prift që thuajse gjendet në “avari” nervore teksa po pagëzonte një fëmijë në Rumani
Dasmë në qytetin ku gëzimi ishte i ndaluar (VIDEO) Qyteti Rakka në Siri u lirua kohët e fundit nga i ashtuquajturi “Shteti Islamik” dhe banorët e këtij qyteti kanë vendosu
QESHARAKE / Portieri pret penalltinë por shoku i tij nga gëzimi e futë gol (VIDEO) Në Turqi ka ndodhur një gjë qesharake mes portierit dhe shokut të tij të skuadrës. Ku topi ishte tek pika e penallti
Ahmeti uron Lladrovcin: Përgëzimet e mia, dalsh faqebardhë! Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka uruar Ramiz Lladrovcin për fitoren që në rrethin e parë në Drenas të Kosovës, ndërsa ka
Të kërcesh me trupat e vdekur (FOTO LAJM) Zhvarrosja e trupave të të afërmve të vdekur dhe kërcimi me ta mund të duket shumë e tmerrshme për të huajt. Por në
Shpendi "fluturoi" nga gëzimi për vendimin e qeverisë Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti pas miratimit të ligjit për Prishtinën ka thënë se do të punojnë bashkë
Gëzimi: Po më shtinë me zor që t'i dua homoseksualët Kreu i partisë Fjala, Gëzim Kelmendi, ka treguar se Facebook i ka fshirë statusin ën të cilin ai u shpreh kundër paradës
Kush është Gëzim Kasemi, miku i Altin Dardhës tmerrit të Beratit Gëzim Kasemi është ushtari i kapobandës Altin Dardha, i cili u arrestua ne Bari, pasi ishte në kërkim ndërkombëtar nga I
Kelmendi: VV armike e Turqisë, mbështet pavarësinë e kurdëve Ish-deputeti Gëzim Kelmendi është përfshirë në debatin se kush e financon Lëvizjen Vetëvendosje. Ai ka thënë se ësht
Kur PAPA do ta vizitojë Kosovën-ja përgjigjia e Vatikanit Kardinali shqiptar Ernest Simoni, ka thënë se ende nuk dihet ndonjë datë se kur Papa Françesku mund ta vizitojë Kosovën
Historia e pabesueshme e gjermanit që pushkatoi të riun nga Shkodra në vend të italianit (FOTO LAJM) Më 8 shtator 1943 Italia fashiste kapitulloi, por ky lajm i gëzueshëm për italianët u prit me një dilemë tragjike nga 10
Gëzim Kelmendi: E tmerrshme lufta e Vetëvendosjes kundër fesë Ish-Deputeti i VV-së Gëzim Kelmendi ka reaguar ndaj një e-maili që aktivisti i VV-së Zgjim Hyseni u ka dërguar militantë
Gëzim Ostreni kërkon takimin e liderëve shqiptarë Lideri i UNITETIT, Gëzim Ostreni ka kërkuar që të premten të ketë takim liderësh. “Në përputhje me Deklaratën e Përba
I lind djalë, prizrenasi gjuan 19 herë me kallashnikov nga gëzimi Rreth orës 22:00, në fshatin Zojz në Prizren, një i dyshuar ka shkaktuar rrezik për të gjithë pasi kishte shtënë nga kal
Shira dhe re, kur pritet të rikthehet dielli në Shqipëri Moti ofroi një surprizë të pakëndshme për të gjithë ata që i filluan pushimet gjysmën e dytë të gushtit, por duket se re
Gjykata e dënon me 400 euro për të shtëna në gëzimin familjarë Egzon Mjeku është shpallur fajtor nga Gjykata Themelore në Prishtinë, për armëmbajtje pa leje dhe përdorim të armës.
Tjetër gëzim në PS, Rama sot feston ditëlindjen (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama sot feston ditëlindjen. Pas urimit për një mëngjes të mbarë, komentuesit kanë shpërthyer në ur
Zbulohet formacioni, ja 11-shja me të cilën e nis Partizani ndaj ekipit bullgar Partizani luan pas pak minutash ndeshjen e parë të vlefshme për turin e parë kualifikues të Ligës së Europës ndaj bullga
Erdogan mesazh Ramës: Përgëzime për fitoren spektakolare Kryeministri Edi Rama ka marrë një mesazh urimi nga Presidenti i Turqisë, Rexhep Erdogan. Ai e ka cilësuar fitoren e
Gëzim Kryeziu jep dorëheqjen nga LDK Anëtari i Kryesisë së LDK -së në Suharekë, dhe kryetari i nëndegës më të madhe në qytet si dhe asambleisti i tanishëm i