999 rezultate për

gezim

Degjeneron debati mes artistëve: Ishe k*rva e Ramës (FOTO LAJM) Debati për Teatrin Kombëtar është kthyer në kryefjalë jo vetëm në media por edhe në politikë e mes aktorëve. Ky deba
Kemi një superlajm për picën dhe do të fluturoni nga gëzimi Pica është një zgjedhje më e shëndetshme për vaktin e mëngjesit sesa drithërat. Ky është rezultati më i fundit i një
Dëshmitarja: ‘Nga gjaku i djalit m’u nxeh dora’ Në gjykimin ku babë e bir, Senad e Qëndrim Begu akuzohen për vrasjen e Sevdaim Sinanit dhe tri tentim-vrasje, dëshmuan d
Sipas Memlit të gjithë shtien me armë nga gëzimi Deputetët e Kuvendit kanë ‘eskaluar’ në fjalor patriarkal duke thënë se ‘ të gjithë kanë mundur të gjuajnë me armë në ah
Dardani gjuan nga gëzimi me armë, ndërsa Haradinaj sot jep llogari për të Ndër pikat e rëndit të ditës së Kuvendit është interpelanca e Kryeministri Ramush Haradinaj. Kjo mbahet me kërkesë të
Ndodh çudia LIVE në emision, kush u bë çift në Wake Up Duket se nw emisionin e Wake Up kwtw mwngjes ka pasur njw lidhje tw vogwl,ose sic quhet ndryshe: Shkesi. Në sfond kën
E lanë jashtë listës së të grumbulluarve, Krasniqi njofton largimin duke thumbuar Starovën dhe Ramën Lënia jashtë listës së lojtarëve që udhëtuan për minifazën përgatitore të dimrit drejt Antalias ishte sinjali i parë se
Punët më të dështuara të bëra në shtëpi! (FOTO LAJM) Është e lehtë të mësohesh me gjërat e zakonshme që shohim çdo ditë. Por nganjëherë ne ballafaqohemi me disa defekte
Arditi i mallëngjyer për fejesën e Jonit: S’ka gëzim më të madh (FOTO LAJM) Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Joni, e ka treguar se tashmë është shumë i dashuruar dhe i lumtur. Në n
I qeshur vesh më vesh, Tahiri se fsheh gëzimin për fitoren në gjykatë (VIDEO) Gjykata e Apelit i ka rikthyer pasaportën ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Vendimi është marrë pak orë më p
Tre gëzime në një ditë për deputetin e PD-së Edi Paloka në një bisedë për Gazeta Shqiptare na ka treguar se Krishtlindjet do t’i kalojë në një restorant pranë shtëpi
Gëzim në familjen e Beckham, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) David Beckham dhe bashkështortja e tij, Victoria njihen si çift që nuk kanë pasur ndonjë krizë në lidhjen e tyre për shu
Plagosja katërfishtë në Pejë, dëshmon kamerieri që pa gjithçka Kamerieri i lokalit “Brigde 2” ka dëshmuar sot në Gjykatën e Pejës për të shtënat e armëve që lanë të plagosur katër per
Di Francesco nuk e fsheh gëzimin që ka pasi kaloi si i pari i grupit Eusebio Di Francesco është shprehur i kënaqur me kualifikimin e Romës nga pozita e parë në Grupin C që është konsideruar
Ermali për Sabriun: Kur i thonë babai i Ermalit, më merr në telefon nga gëzimi Ermal Fejzullahu dhe babai i tij Sabriu e kanë treguar gjithmonë se kanë një marrëdhënie shumë të ngrohtë mes tyre.
Prifti mizor kap brutalisht fëmijën gjatë pagëzimit (VIDEO) Një video shqetësuese ka treguar një prift që thuajse gjendet në “avari” nervore teksa po pagëzonte një fëmijë në Rumani
Dasmë në qytetin ku gëzimi ishte i ndaluar (VIDEO) Qyteti Rakka në Siri u lirua kohët e fundit nga i ashtuquajturi “Shteti Islamik” dhe banorët e këtij qyteti kanë vendosu
QESHARAKE / Portieri pret penalltinë por shoku i tij nga gëzimi e futë gol (VIDEO) Në Turqi ka ndodhur një gjë qesharake mes portierit dhe shokut të tij të skuadrës. Ku topi ishte tek pika e penallti
Ahmeti uron Lladrovcin: Përgëzimet e mia, dalsh faqebardhë! Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka uruar Ramiz Lladrovcin për fitoren që në rrethin e parë në Drenas të Kosovës, ndërsa ka
Të kërcesh me trupat e vdekur (FOTO LAJM) Zhvarrosja e trupave të të afërmve të vdekur dhe kërcimi me ta mund të duket shumë e tmerrshme për të huajt. Por në