999 rezultate për

getinjo

"On Records" ia fshin hitin e ri Mozzikut nga Youtube (FOTO LAJM) Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On Records. Por duket se edhe pas largimit
Pas Feros dhe Noizyt, kërcënohet një tjetër reper Sulmi ndaj Feros pak ditë më parë u komentua shumë duke u kthyer në kryefjalën e mediave. Pas këtij sulmi duket se k
Reperi kosovar i gëzohet kalimit të demarkacionit por ka një mesazh (FOTO) Në seancën e sontme u ratifikua marrëveshja për demarkacionin me Malin e Zi. E kjo gjë, ka gëzuar shumë shqiptarë, di
Getinjo: OMG çfarë konge kam bo (FOTO) Po vjen me këngë të re. E sipas reperit Getinjo, ky projekt muzikor i tij do të jetë tejet i veçantë. Të paktën kë
Getinjo zbulon sekretin për të qenë i suksesshëm (FOTO) Sot veçohet për stilin unik që ka në rep. Por, i tillë reperi Getinjo nuk ka qenë gjithmonë. Ai në Instagram ka he
Getinjo e pranon: Isha zero Dalja e tij dhe e Mozzik nga On Records vazhdon të komentohet akoma. E reperi Getinjo shpesh po bën publikime ku po t
Mozzik dhe Getinjo në gjyq, u kërkohet shuma ekstreme si dëmshpërblim Mozzik dhe Getinjo kanë ndërprerë kontratën e tyre me shtëpinë diskografike “On Records” të cilët i kanë besuar vitet më
Getinjo i jep projekteve të tij muzikore një tjetër drejtim Pak ditë më parë dy reperat nga Kosova, Mozzik dhe Getinjo i shëkputën marrëdhëniet e tyre me shtëpinë diskografike “On
Getinjo dhe Mozzik sjellin HIT-in e ri Pas sukseseve të arritura në bashkëpunimet me këngëtarët e tjerë, Getinjo dhe Mozzik arriten kulmin e suksesit me bashkë
Thellohet lufta mes Getinjo-Mozzik dhe On Records: Nga gur ju kthyem në diamant Menaxheri i On Records, Met Elshani, iu kundërpërgjigj deklaratës së vëllezërve Getinjo-Mozzik me deklaratën e vetë Mozz
Reagon menaxheri i "On Records": Kush transmeton këngët e djemve do të ndiqet penalisht Ditën e djeshme u lajmërua se Mozzik dhe Getinjo kanë ndërprerë kontratën e tyre me shtëpinë diskografike “On Records” t
Ish-menaxheri tregoi se do të përballen me ligjin, reagon Mozzik (FOTO LAJM) Sot në rrjete sociale Mozzik dhe Getinjo lajmëruan ndjekësit e tyre se nuk do te jenë me pjesë e labelit “ON Records” si
Pasi Getinjo dhe Mozzik u larguan nga On Records, flet ish menaxheri i tyre Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On records. Por ja që ndodhi dhe dy vëll
Në këtë vend po pushojnë Mozzik dhe Getinjo Kanë qenë shumë të angazhuar gjatë gjithë vitit 2017 me koncerte në vende të ndryshme të botës. E kështu e kanë fillu
Getinjo pozon tërësisht i zhveshur, e mbuloi me X organin gjenital Një fotografi habitëse e ka publikuar në Instagram. Në këtë foto, reperi Getinjo shihet i tëri i zhveshur, vetëm me t
Getinjo dhe Mozzik lajmërojnë humbjen e një njeriu të shtrenjtë (FOTO LAJM) Dy repret e njohur nga Kosova në këtë periudhë festash fatkeqëisht janë përballur me humbjen e një familjari të shtrenjt
Kjo mund të jetë dhurata më e mirë që Getinjo i ka bërë vetes në 2017-tën (FOTO LAJM) Reperi Getinjo vitin që po lëm pas ka qenë i angazhuar me koncerte e punë rreth projekteve muzikore të cilat kanë rezult
Reperi i njohur shqiptar: Më kanë dhunuar si Florenci në burg Ndarja nga jeta e Florenc Beqirit në Francë ka tronditur shqiptarët brenda e jashtë vendit. Reperi Getinjo ka reagua
Rrëfehet Getinjo: Edhe unë e kam përjetuar tmerrin e burgjeve në Europë (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta Florenc Beqiraj, shkodrani i cili qëndronte në azil në Francë dhe përfundoi i masakruar në një nga
Reperi shqiptar nuk përmbahet, djeg paratë LIVE (FOTO LAJM) Nëse jeni vërtet të dhënëpas parave bëni mirë të mos kaloni nga llogaria në Snapchat e reperit Getinjo. Ai këtë herë