999 rezultate për

gerti

Njihuni me Lida Tohidi nga San Francisco - Folësja më e re e AllWeb Albania 2019 Lida Tohidi ka përvojë 11 vjeçare për marketingun dixhital, menaxhimin e programeve dhe planifikimin strategjik. Ajo në
Historia e Gertit, u nis me pasaportë për te dentisti por nuk u kthye më (VIDEO) Ishte pasditja e së mërkurës së 22 majit kur Gert Sheqi, doli nga banesa e tij në zonën e "Don Boskos" dhe nuk është kt
E dhimbshme: Historia e 10 vjeçarit nga Burreli që shet misra për të blerë rrobat e dimrit Kushdo që kalon në aksin Burrel-Tiranë është e pamundur që të mos e ketë parë në rrugë këtë fëmijë 10-vjeçar në vendin e
Dogji veten me benzinë, flet ish-e fejuara: Ju tregoj shkakun e tragjedisë Pas vdekjes në mënyrë tragjike të 38-vjeçarit Olgert Migo, që u vetëdogj me benzinë në shenjë hakmarrje për ndarjen nga
Elbasan/ Arrestohet 19 –vjeçari, vodhi xhiron ditore të një minimarketi Mesditën e sotme është vënë në pranga një 19 vjeçar i cili akuzohët aë ka vjedhur xhiron ditore të një minimarketi. N
DETAJET/ Vendosja e tritolit për të kërcënuar zv.drejtorin e ALUIZNI-t Lidhur me shpërthimin e mjetit të zëvendësdrejtorit të ALUIZNI-t në Durrës, Gerti Aleksi, grupi hetimor ka dhënë detaje
Tritoli në makinën e kushëririt të Dakos, policia shoqëron 20 persona Policia e Durrësit ka shoqëruar 20 persona në komisariat për t’i marrë në pyetje lidhur me shpërthimin me eksploziv që i
Gerti Bogdanit i humb qenushja Bashkëshortja e deputetit të PD-së, Gerti Bogdani është shumë e lidhur me kafshët. Madje, ata të dy kanë mbajtur në shtë
Ja si u vra Ilirjan Sulku në Hollandë (VIDEO) Është zbardhur skema e vrasjes së Ilirjan Sulkut në Holandë, vëllait të Besnik Sulkut që mbeti i vrarë të mërkurën në Ti
Itali, kapen 15 shqiptarë me 2 ton lëndë narkotike (VIDEO) Policija italiane ka vënë në pranga plot 36 persona ndër to 15 shqiptarë. pasi, janë kapur me 2 ton lëndë narkotike.
Gjykata lë në burg Gerti Pashjan Gjykata e Krimeve të Rënda njohu sot Gerti Pashjan me masën e sigurisë “arrest me burg” të vendosur në mungesë ndaj tij,
Rekrutimet në Siri, arrestohet në Rinas Gerti Pashja Një 30-vjeçar nga Cërriku i shpallur në kërkim nga policia është arrestuar sot në aeroportin e Rinasit. Gerti Pashja i d
Pashaj kërkon azil në Turqi Gerti Pashaj, një prej të kërkuarve për terrorizëm në vendin tonë deklaron nga Turqia se policia shqiptare i ka bërë pre
FSHF harron dy talentët e Espanyol Me ardhjen e Gianni De Biasit në krye të stolit të Kombëtares Federata Shqiptare e Futbollit nisi punën për evidentimin
Deputeti i PD, Gerti Bogdani, rizgjidhet zv/President i IYDU Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike Gerti Bogdani është u zgjedhur në pozicionin e zv. Presidentit të Bashki
Dy shqiptarët kandidatë për deputetë në Kanada Quhen Gerti Dervishi dhe Mark Jagg. I pari me emër shqiptar, pasi bën pjesë në emigrantët shqiptarë të viteve të fundit,