999 rezultate për

gert

Zbulohen pamje kur ministrja e Shëndetësisë i bënte dhurata Edi Ramës (FOTO LAJM) Ogerta Manastirliu më 13 mars, gjatë një aktiviteti të organizuar në Fakultetin e Stomatologjisë ka përjetuar një nga mo
Edi Rama zbulon emrat e ministrave të rinj Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së PS ka publikuar emrat e ministrave të rinj që do të zëvendësojnë, a
Dogji veten me benzinë, flet ish-e fejuara: Ju tregoj shkakun e tragjedisë Pas vdekjes në mënyrë tragjike të 38-vjeçarit Olgert Migo, që u vetëdogj me benzinë në shenjë hakmarrje për ndarjen nga
Gerta, për humbjen e vajzës: Për një vit nuk i shkova tek varri Gerta Heta, prej 7-vjetësh po jeton me bashkëshortin e saj Matko dhe dy vajzat, Lunën 6-vjeçare dhe Matean që është një
KOMENT/ Hygerta Sako, fenomeni “Bejleri” dhe vajzat seksi në media Nga Armand Meta Një debat mes dy gazetaresh të rubrikave sportive në televizione, përkatësisht Ilda Bejleri dhe
Sherr mes gazetareve sportive, Hygerta i kundërpërgjigjet Ilda Bejlerit (FOTO) Moderatorja e “Rubrika Sportive” në TVSH, Hygerta Sako i është kundërpërgjigjur një komenti të dhënë për të nga gazetarj
Hygerta Sako thyen heshtjen: Ja si e përjetova ndarjen (VIDEO) Ish-Miss Shqipëria dhe prezantuesja bukuroshe Hygerta Sako ka folur për herë të parë për jetën e saj private. E pyet
Elbasan/ Arrestohet 19 –vjeçari, vodhi xhiron ditore të një minimarketi Mesditën e sotme është vënë në pranga një 19 vjeçar i cili akuzohët aë ka vjedhur xhiron ditore të një minimarketi. N
Bllokohet “BMW Seria 3” e blinduar e Nelgert Patës, babai: E kanë vjedhur Policia ka bllokuar një tjetër makinë të blinduar në pronësi të Nelgert Patës, 34-vjeçarit që u ekzekutua në atentatin e
Zbulohet makina tjetër e blinduar e Nelgert Patës, babai e kishte denoncuar si të vjedhur Policia e Tiranës ka bllokuar një veturë të blinduar në pronësi të Nelgert Patës, e cila qëndronte e parkuar pranë banes
Zbardhet video-ja ku Nelgert Pata i shpëtoi atentatit me snajper në Tiranë (FOTO-VIDEO) Ndonëse kanë kaluar 10 ditë dhe në pyetje janë marrë disa persona, uniformat blu ende nuk ka asnjë të dyshuar lidhur me
PËRGJIMI/ "Më ke 40 mijë euro borxh, shlyeje duke vrarë Rigert Dërvishin" (FOTO) Policia greke është duke zbardhur detaje në lidhje me super bandën e shqiptarëve të kapur në Athinë, të cilit mësohet se
PËRGJIMET/ Si u zbardh vrasja e Rigert Dervishit në Athinë Detaje të reja dalin nga super-operacioni i policisë greke i koduar “Himera”. Sipas burimeve policore, mes të arrestuarv
Detajet/ Si e vranë gabimisht Rigert Dervishin dhe kodet e bandës së drogës Në një megaoperacion të koduar “Himera”, policia greke ka shkatërruar një grup kriminal në fushën e kultivimit, trafikim
Vrasja e Nelgert Patës/ Grupi hetimor: Ndërthurje e hakmarrjes me trafikun Përpos motiveve që lidhen me hakmarrjen për vrasjen e Elton Çiçës dhe përplasjet me grupin e tij, vrasja e Nelgert Patës
ATENTATI/ Çfarë fsheh miku i Nelgert Patës? Ari Alinani, personi që mbeti i plagosur teksa u ekzekutua me armë zjarri Nelgert Pata, u transportua ditën e djeshme në
ATENTATI/ Makina tradhëtoi mikun e Nelgert Patës Kjo makinë në të cilën u qëllua Nelgert Pata ka nxjerrë zbuluar dëshminë e Ari Alinanit, që ditën e atentatit gjendej në
Ngjarja në Fier/ Si i shpëtoi Nelgert Pata atentatit tre ditë para vrasjes Atentati për ekzekutimin e 34¬-vjeçarit nga Tepelena, Nelgert Pata, dyshohet se po organizohej të paktën para një muaji.
Skema 3D/ Ja si u ekzekutua Nelgert Pata (VIDEO) Grupi qe po heton vrasjen e Nelgert Patës ka arritur të rindërtojë dinamikën e ngjarjes, në bazë të prova dhe dëshmive t
Kamerat filmuan vrasjen/ Nelgert Pata bërtiti: Kujdes, kanë armë! Policia deri më tani ka shoqëruar 27 persona, në cilësinë e dëshmitarëve apo që mund të kenë dijeni për lëvizjet e 34-vj