999 rezultate për

gert

Pas divorcit, moderatorja shqiptare tregon se çfarë do më shumë (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Aktorja shqiptare e “Fast and Furious”: Sa u pagova për 1 muaj Erigerta Deda, vajza nga Mirdita, është pjesë e filmit të fundit “Fast and Furious” bashkë me dy aktorë të tjerë shqipta
Kush është aktorja nga Mirdita që do të luajë në “The fate of the Furious” Në serinë e re të Fast and Furious interpreton dhe një vajzë nga Mirdita. Erigerta Deda është pjesë e filmit bashkë m
Hygerta Sako bën gati surprizën e radhës, është ajo që po mendojmë? Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Moderatori shpërthen papritur kundër Gertës: M’u lute për numra telefoni Dikur në In Tv, sot në Top Channel, moderatori Kelvi Kadilli ka publikuar në rrjete sociale një foto, e cila është komen
Pendohet Stresi, tërheq mbrapsht ofendimet për Hygerta Sakon? Do të mjaftonte vetëm një deklaratë e moderatores Hygerta Sako, për të ndezur debatet virtuale mes Stresit. “Nuk dëgjoj
I përmendi dashnorët Hygerta Sakos, Stresi pendohet Një deklaratë e moderatores se njohur Hygerta Sako në emisionin “Thumb” ka bërë xhiron në mediat shqiptare. Moderator
Stresi i përmendi dashnorët, Hygerta merr vendimin drastik Një deklaratë e moderatores se njohur Hygerta Sako në emisionin “Thumb” ka bërë xhiron në mediat shqiptare. Moderato
Stresi i shkatërron imazhin moderatores me këtë që sapo publikoi! Moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako ka bërë një deklaratë të fortë për muzikën e reperit Stresi. E ftuar në ‘
Hygerta Sako sqaron a është në një lidhje pas divorcit Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Kjo është këngëtarja shqiptare që s'e thotë mbiemrin se i vjen turp Ndonjëherë njerëzit kanë komplekse me emrine tyre apo mbiemrin duke qenë se është dicka që nuk e zgjedhim dot. KJo gj
Militantja “çmendet” për Tahirin: I hëngërt kanceri ata që duan të të burgosin ty! Ditën e sotme ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri pret vendimin e madh nëse do të arrestohet apo jo. Pavarësisht
Rigerta na ka gënjyer? Ky është realiteti në fshatin e saj "Jepini ujë e rrugë fshatit dhe i keni dhënë zhvillim. Nuk kërkojmë asgjë tjetër. Ujë..Rrugë…" Rigerta Loku duket se
Ilir Vrenozi shpërthen në lot si Rigerta në Kuvend: Unë do të rris derra Vazhdon të ngjallë debate fjalimi i Gerta Lokut në Kuvendin e Shqipërisë. Një pjesë e quajnë atë një fjalim të shtir
Gazetari "zbulon" komplotin: Rigerta është agjente e Sorosit Erion Kristo është një ndër personazhet më simpatik të ekranit dhe Facebook-ut në Shqipëri me mesazhet tepër të vyera që
E FUNDIT/ Rigerta reagon pas sulmeve nga PD dhe rrjetet sociale Pas gjithë komenteve në rrjete sociale dhe nga ana e shumë politikanëve të Partisë Demokratike, më në fund ka reaguar ed
Rigerta mbajti të njëjtin fjalim me të qara në mitingun e Partisë Agrare (VIDEO) Rigerta Loku përloti deputetët por edhe shumë shqiptarë teksa fliste në Kuvend për fshatin dhe nevojën për vëmendje nga
Brixhida Kokëdhima i flet Rigertës, komentuesit e masakrojnë në FB: Ku ishte Koçoja? Bashkëshortja e Koço Kokëdhimës, Brixhida, në një status të shkurtër në profilin e saj në Facebook, i bëri thirrje ferme
Rigerta shpjegon të qarën në Kuvend: Ruçin dhe Peleshin nuk i shoh më lart se bariu i dhive Lotët e saj në Kuvend ktrazuan prej dy ditësh, në mënyrë të pakuptimtë politikën e Tiranës. Duke hequr dorë nga stili i
Rama për flet bukurinë por ndjekësit ia kujtojnë fshatin dhe Rigerta Lokun (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në profilin zyrtar të Facebook-ut ka hedhur një video propoganduese duke u treguar n