999 rezultate për

gert

Kësaj këngëtareje dikur i vinte turp të thoshte mbiemrin e saj Ndonjëherë njerëzit kanë komplekse me emrin e tyre apo mbiemrin duke qenë se është dicka që nuk e zgjedhim dot. Kjo g
Mavraj sherr me moderatoren: Ku e pe ti... (VIDEO) Mërgim Mavraj është kapur me gazetaren e RTSH, Hygerta Sako gjatë lidhjes direkte për emisionin “Ëndërr kuqezi”. E g
Hygerta Sako tregon moderatoren që i pëlqen më pak në showbizin shqiptar Lojërat që zhvillohen nëpër spektakle,hera-herës “i detyrojnë” përsonazhet që të flasin hapur apo të thonë gjëra që në
E dhimbshme: Historia e 10 vjeçarit nga Burreli që shet misra për të blerë rrobat e dimrit Kushdo që kalon në aksin Burrel-Tiranë është e pamundur që të mos e ketë parë në rrugë këtë fëmijë 10-vjeçar në vendin e
Tashmë e divorcuar, del fotoja nuse e moderatores shqiptare Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Dhjetra dhi në majë të malit, çfarë bëhet sot me Gertën që përloti shqiptarët (FOTO LAJM) Të gjithë e kujtojmë vajzën mirditore Gerta Loku e cila përloti Kuvendin e Shqipërisë dhe shqiptarët mbarë. Pas atij
Pas divorcit të bujshëm, Hygerta tregon tatuazhet në zonën intime Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Në shtrat me partnerin, këngëtarja shqiptare tregon si e përjetoi tërmetin Këngëtarja e njohur shqiptare Gerta Mahmutaj është ftuar në Një kat Më Lart ku ka treguar se në momentin kur ndodhi tërm
Artistë por të varfër, Gert Vaso dhe Enada Hoxha jetojnë ende më prindërit Çifti Gert Vaso dhe Enada Hoxha, janë të njohur si koreografë dhe balerinë të shkëlqyer, ndër më të mirët shqiptarë.
Ofendime dhe të shara mes gazetares dhe ish-banores: Copë injoranteje (FOTO LAJM) Një video që ka qarkulluar së fundmi në rrjete sociale ku shfaqet Roza Lati dhe Dasara Karaiskaj gjatë një interviste du
I plasi aorta në mësim, historia e dhimbshme e 18-vjeçares në Vlorë Pak ditë më parë një 18-vjeçare në Vlorë humbi jetën në mënyrë të papritur teksa ishte në orën e mësimit. Pavarësish
Një tjetër ish-banore e “Big Brother” prezanton djalin e posalindur (FOTO LAJM) Ka qenë vetë Gerta Matohiti, e cila e ka bërë të ditur lajmin duke postuar një foto me barkun e rrumbullakosur krah të c
Eugent Bushpepa jep lajmin e bukur para Eurovizionit Dashuria mes tyre lindi në lokalin ku këngëtari i muzikës rrok këndonte. Andia Ҫakshiri është gjysma më e mirë
Takaj i drejtohet me ironi Hygerta Sakos: Rivalët tanë janë ata që të flasin ty në vesh Ardjan Takaj ka qenë ironik dhe deri diku i ashpër me Hygerta Sakon pak më parë në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH.
Gazetarja sportive injoron Hygertën dhe Enkeleidën: Kush janë këto?! Pak muaj më parë ishte kolegia e saj, Ilda Bejleri ajo që u shpreh për Enkeleida Zekon dhe Hygerta Sakon se ishin gazeta
Gerta Gixhari flet për raportet me motrës e saj Oltën Olta dhe Gerta, dy motra që shpesh kanë qenë në qender të vemendjes. Por raportet me motwr me motwr si janw? E ftuar
Habit moderatoja shqiptare: ''Tifozët kërkuan të më zhvishnin'' Moderatorja bukuroshe e sportit, Hygerta Sako, ishte e ftuar në emisionin ''Pasdite në Top Channel''. Moderatorja shqipt
Gazetaret sportive flasin për vështirësit në këtë profesion: Na paragjykojnë se nuk marrim vesh Ato janë ndër gazetaret më të mira të sportit të cilat prej vitesh janë prezentë “në fushën e blertë” për të transmetuar
Moderatorja shqiptare rrëfen episodin horror të jetës së saj: I dashuri më dhunonte Moderatorja e njohur Gerta Heta ka qenë gjithmonë një tip i qeshur, shumë optimist dhe popullor. Por e ftuar në “Okta
Gerta Heta rrëfën përiudhën më të vështirë të jetës së saj E njohur si prezantuese në radio dhe televizion, këngëtare, kryeredaktore dhe autore programesh, Gerta Heta ka qenë e ft