999 rezultate për

gert

I ngjan? Hygerta Sako na prezantoi për herë të parë me mamanë e saj (FOTO LAJM) Ish-missi dhe moderatorja e njohur, Hygerta Sako, numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ka ndarë si
"Ai nuk zëvendësohet", Hygerta Sako e thotë troç kë futbollist shqiptar pëlqen (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më bukuroshe të spotit dhe ndër më të dashurat për publikun është padyshi Hygerta Sako. Hygerta isht
Liroi "Gert Gjeneralin", alarm për lëndë plasëse tek makina e gjyqtarit Një telefonatë ka alarmuar policinë e Korçës sipas të cilës një gjyqtari i ishte vendosur lëndë shpërthyese në makinë.
Ogerta Manastirliu tregon anën që se kemi parë: Jam amvisë! Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” ku edhe ka folur lidhur me raportin
Njihuni me Lida Tohidi nga San Francisco - Folësja më e re e AllWeb Albania 2019 Lida Tohidi ka përvojë 11 vjeçare për marketingun dixhital, menaxhimin e programeve dhe planifikimin strategjik. Ajo në
Vrau vëllanë dhe nipin për gardhin! Dy familjet frikë nga hakmarrj Dy nga viktimat e masakrës në Xibër të Klosit do të varrosen në Tiranë. Trupat e pajetë janë tërhequr nga motra e viktim
Një profesion tjetër veç prezantimit, habit Hygerta Sako (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si ish-miss dhe si prezantuese, por bukuroshja shqiptare Hygerta Sako ka dhe një tjetër profesion.
Video epike, 22 vite më parë kur Hygerta Sako dhe Albi Nako kërcenin "Barbie Girl" (VIDEO) Hygerta Sako ka kujtuar kohën kur performoi në skenën e festivalit të Këngës për herë të parë. Ajo këndonte këngën e
Gerta e “Big Brother” pranon publikisht se bën buzët dhe rezultati nuk është aspak siç e priste (FOTO LAJM) Ish-banorja e edicionit të 9-të të “Big Brother Albania”, Gerta Shino, është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe tashm
Gjendet i vdekur "I forti i Tiranës", vëllai i vrasësit të Naim Zyberit Eshte gjetur i vdekur vëllai i vrasësit të Naim Zyberit, i njohur ndryshe si ‘i forti i Tiranës’ në vitin ’97. Uliks
Konkurenca, paratë dhe dashuria, sekretet e Hygerta Sakos (FOTO LAJM) Me 9 gusht festoi ditëlindjen e 42-të, por për Hygerta Sakon, çdo moshë ka kënaqësinë e saj. Për ishMiss-in, bukuria ësh
Nuk do ta besoni kurrë sa vjeç mbush Hygerta Sako, moderatorja ndihet 24 (FOTO LAJM) Hygerta Sako është një nga figurat më të njohura televizive në Shqipëri. Ajo mori famë kur u shpall ‘Miss Albania’ në
Bandat e Tiranës: Pas "Gert Gjeneralit", pritet lirimi i "të fortit" tjetër të kryeqytetit Pas Gert Gjinanarit, një tjetër i "fortë" i bandave të Tiranës kërkon lirinë edhe pse është dënuar me burgim të përjetsh
Historia e Gertit, u nis me pasaportë për te dentisti por nuk u kthye më (VIDEO) Ishte pasditja e së mërkurës së 22 majit kur Gert Sheqi, doli nga banesa e tij në zonën e "Don Boskos" dhe nuk është kt
14 vjeçarja me origjinë shqiptare shkruan romanin kriminalistik “Në pamje të parë Gerta Miftari duket si çdo vajzë tjetër e moshës së saj. Por, kjo nxënëse megjithatë ndryshon nga sho
Përloti shqiptarët me fjalimin në Kuvend, Gerta kritikon LIVE ministrin e Ramës Të gjithë e mbajmë mend muaj më parë, Gerta Lokun, e cila emocionoi të gjithë publikun shqiptar me fjalimin që mbajti në
Quhet Hygerta, por shoqet e thërrisnin Françeska për këtë arsye Hygerta Sako është një nga gazetaret sportive më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Së fundmi, ajo ka zbuluar disa të
“Je tjetërsuar”, Hygerta i kthehet komentueses Hygerta Sako edhe pse tashmë është fokusuar më shumë tek karriera, sërish nuk ndalet së postuari foto tërheqëse. Së f
“Boll më thatë Miss”, Hygerta Sako tregon paragjykimet E ftuar së fundmi në emisionin "Late night show" Hygerta Sako, e ka ndarë publikisht shqetësimin e saj për faktin që pre
Kjo vogëlushe është sot njëra nga moderatoret më të bukura shqiptare (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Hygerta Sako ka publikuar në rrjete sociale një foto të vjetër të fëmijërisë së saj. Në këtë fot