999 rezultate për

gert

"Nuk ka datë skadence", Hygerta Sako jep mesazhin prekës pas humbjes së të atit (FOTO LAJM) Moderatorja Hygerta Sako pësoi një humbje të madhe pak ditë më parë. Babai i saj u nda nga jeta dhe ishte vetë Hygert
PD kallëzon penalisht Ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu PD ka bërë kallëzim penal për Ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe zyrtarëve përgjegjës për shpërndarjen tek
Ditë zie për Hygerta Sakon, moderatorja humb njeriun e shtrejntë (FOTO LAJM) Sot është ditë zie për Hygerta Sakon. Moderatorja sportive ka humbur të atin dhe lajmin e ka bërë vetë të ditur nëpë
"Bëj një foto pa filtra bëj", Hygerta Sako s'ja përton komentuesit (FOTO LAJM) Moderatorja Hygerta Sako është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Së fund
Hygertës nuk i del inati, ironizon sërish Alketën pas gafës së bujshme Gjatë prezantimit të saj në Sanremo, Alketa Vejsiu deklaroi se në edicionin e fundit të “Festivali i Këngës”, për herë t
Pas gafës në mes të Sanremos, Hygerta Sako ironizon Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Ish-missi i Shqipërisë dhe prezantuesja, Hygerta Sako, ka ironizuar deklaratën e moderatores Alketa Vjesiu pas daljes në
E krahasuan me Kylie Jenner, reagon i dashuri i Gertës së BB (FOTO LAJM) Ajo është një ndër banoret e BigBrother që vëmëndej e show-t e mori me vete dhe është jo pak e komentuar në media. Ge
Zmadhon gjoksin, ish-banorja e Big Brother pranon sërish ndërhyrjen estetike (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është ndër ata personazhe që zgjodhi të vazhdojë rrugën e ekranit. Ajo ka zg
Bashkëshorti i Rexhina Debrovës hedh foton e fundit: Flisni tani more të mallkuar! (FOTO LAJM) Bashkëshorti i Rexhina Debrovës ka reaguar sërish pas ekspertizës dhe shpalljes në kërkim të mjekut që asistoi në lindje
"Nuk je si në foto, se të shohim përditë", Hygerta Sako kapet me komentuesin Ish-Miss Albania dhe moderatorja Hygerta Sako, është shumë aktive në rrjetet sociale. Teksa Hygerta ka publikuar një
Hygerta Sako e tronditur nga tërmeti: Vëllain e kisha në Durrës (VIDEO) Qyteti i saj i lindjes u përfshi nga një tronditje shumë e fortë mëngjesin e së martës dhe Hygerta Sako, si të gjithë du
U nda nga partneri dhe u lidh me Seldin? Tregn të vërtetën Ish-banorja e "Big Brother" (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino është ndarë nga pa
Drejt Anglisë, gjenden 25 emigrantë në një kamion frigoriferi 25 migrantë u gjetën të vendosur në një traget me ngarkesë, të nisur për në Britani, menjëherë pasi ajo u largua nga Ho
Mjekët i heqin 81 vjeçarit kancerin sa një top futbolli (FOTO LAJM) Një 81-vjeçar, më në fund u “lirua” nga një tumor i madhësisë së topit të futbollit nga qafa e tij. Milton Wingert ng
Gert Çarçani për partneren e re: Einxhel zgjedhja më perfekte, një vlerë e shtuar për emisionin Emisioni sportiv "Pressing", i drejtuar nga moderatori i mirënjohur Gert Çarçani i cili ka një karrierë 20 vjecare në ga
Pas divorcit të bujshëm, Hygerta Sako nis romancën e re? (FOTO LAJM) Moderatorja Hygerta Sako, prej tetë vitesh i ka dhënë fund martesës dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën.
Pas 9 vitesh mungesë në tregun muzikor, rikthehet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Gerta Heta para disa vitesh ka qenë ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Ajo nisi të këndonte në viti
Pak pasi bëri publike lidhjen e saj, Hygerta Sako ka disa fjalë për personin e shtrejntë (FOTO LAJM) Hygerta Sako zbuloi papritur se është në një lidhje kur nga ‘single’ e ndryshoi statusin e saj ‘në një marrëdhënie’ në F
E ka mohuar deri tani, por Hygerta Sako pranon publikisht marrëdhënie (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin e pasdites, “Rudina”, disa javë më parë Hygerta Sako tregoi se është beqare dhe e lumtur. “Jam b
Hygerta Sako nis një lidhje të re, mbrojtësi i njohur i Superiores: Tani presim llokumet (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Hygerta Sako, vetëm para pak kohësh, deklaronte se për momentin ishte “single” në jetën e saj priv