999 rezultate për

gerard

Gerrard do të luajë deri 39 vjeç Trajneri Kenny Dalglish beson se mesfushori Steven Gerard do të vazhdojë që të mbajë këtë formë edhe për shumë vite të t
United dhe Chelsea “luftë” për Pique Mediat angleze vazhdojnë të flasin për një krisje të marrëdhënieve mes Barcelonës dhe mbrojtësit të saj Gerard Pique. Kj
Pique mesazh për Guardiolën Nuk ka asnjë krisje të marrëdhënieve mes Pep Guardiolës dhe Gerard Pique pas mos aktivizimit të mbrojtësit në ndeshjet e
Aksident automobilistik për Gerard Pique Ndërsa shkonte për stërvitje në Camp Nou, makina e Gerard Piques mbrojtësit të Barcelonës u godit nga një tjetër makinë.
Pique: Nuk heqim dorë nga titulli Edhe pse Real Madrid ka një avantazh prej 7 pikësh në kampionatin spanjoll, mbrojtësi i Barcelonës dhe kombëtares së Spa
Pique: Guardiola, unik në llojin e tij Pep Guardiola ka një filozofi unike të futbollit dhe di si t`ua shpjegojë gjërat të zgjedhurve të tij. Kështu konsideron
Pique: Krenar që jam pjesë e Barcelonës Mbrojtësi i Barcelonës dhe Kombëtars spanjolle, Gerard Pique ka folur për sitin zyrtar të FIFA-s pas fitores në Kupën e
Gerard Pique "rrezikon" El Classico-n Barcelona fitoi me rezultatin e pastër 4-0 ndeshjen ndaj Rayo Vallecano të luajtur të martën në mbrëmje, e vlefshme për
Babai i Pique-Shakirës: Të duam po aq sa edhe Gerardin Shkrimtari dhe biznesmeni Joan Pique, babai i lojtarit të Barcelonës, Gerard Pique, prezantoi romanin e tij të parë, të
Gerard Galluci: Ahtisaari pa status dhe me 6-pikëshin Kundërshtuesi më i madh amerikan i pavarësisë së Kosovës, ish-përfaqësuesi i UNMIK-ut në veri të Kosovës, Gerard Galluci
Gerard bëhet baba për herë të tretë Mesfushori i kombëtares angleze dhe kapiteni i Liverpul, Steven Gerard është bërë baba për të tretën herë. Gruaja e futb
Dikur, Pique shumë pranë Juventus Joan Pique, babai i mbrojtësit të Barcelonës, Gerard Pique ka rrëfyer diçka interesante për të shkuarën e futbollistit k
Pique: Reali ka diçka më shumë se ne Mbrojtësi i Barcelonës dhe i Spanjës, Gerard Pique, pas fitores me Majorkën, është parë shumë i sinqertë para mediave sp
Dëmtohet sërish Gerard Dëmtimet me sa duket nuk duan ti qëndrojnë larg Steven Gerard-it. Kapiteni i Liverpool ka pësuar një dëmtim në kaviljen
Gerard Butler tregon thinjat Flokët me nuanca të ndryshme të Gerard Butler kohët e fundit kishin bërë që të lindnin zëra se aktori lyente flokët. Por
Shakira dashurohet në futbollistin Pique Futbollisti i njohur i Barcelonës, Gerard Pique dhe pop-këngëtarja e famshme kolumbiane Shakira, janë në romancë, bëjnë
Shperthen Gerard: Mjaft folet, fitoni! Shumë i acaruar duket kohët e fundit kapiteni i Liverpulit, Stiven Gerard, sidomos pas një ecurie aspak p
Gerard e deshiron Karrager ne kombetare Stiven Xherard mendon se përfaqësuesja angleze e futbollit do të forcohej akoma më shumë në