999 rezultate për

gerard

Alves: Një Barça në tranzicion Mbrojtësi i Barcelonës Dani Alves e pranon se Blaugranat janë një kantier në ndërtim e sipër, por beson se trajneri Gera
Pique sulmon Realin: Ne nuk kemi "Bankia" Gerard Pique akuzon Real Madrid për blerjet e shtrenjta në merkato, duke theksuar se klubi kryeqytetas ka mbështetje nga
Barça, ja formacioni i Gerardo Martinos (FOTO LAJM) Pak ditë para startit të Primera Division, trajneri i ri i Barcelonsë Gerardo "Tata" Martino ideon formacionin titullar
Gerardo Martino mbërrin në Barcelonë Gerardo Martino mbërriti në Barcelonë ku do të marrë drejtimin e skuadrës katalanase pas largimit të Tito Vilanovas nga
Dy argjentinas për mbrojtjen e Barçës (FOTO LAJM) Pas dështimit me Thiago Silva dhe Marquinhos, për të përforcuar mbrojtjen Barcelona është në gjurmët e dy argjentinasve:
Shakira, një super-mami 6 muaj pas lindjes (FOTO LAJM) Ajo i druhej faktit se pas lindjes së fëmijës së saj të parë trupi i saj nuk do të ishte më ai pas të cilit marroeshin m
Gerardo Martino, trajneri i ri i Barçës Barcelona e ka zgjedhur është, Gerardo Martino trajneri i saj i ri. Klubi blaugrana i beson argjentinasit drejtimin e sk
Gerardo Martino, trajneri i ri i Barçës? Barcelona është në kërkim të një trajneri për të zëvendësuar Tito Vilanovan, i cili njoftoi disa ditë më parë se sëmundj
Pique: Thiago Alcantara duhet bindur të qëndrojë Gerard Pique dhe jo vetëm ai, ka mbetur i mahnitur nga performanca e Thiago Alcantaras me Spanjën U21 në finalen e Europ
Barça, plas skandali i spiunazhit Në pritje të sfidës së sotme me Paris Saint Germain, ambjenti i Barcelonës është tronditur nga një ngjarje e bujshme. Si
Guardiola përndiqte Gerard Pique Pep Guardiola, gjatë kohës kur ishte trajner i Barcelonës, ndiqte dhe përgjonte Gerard Pique dhe futbollistë të tjerë. E
Perez kërkon talentin e Barçës (VIDEO) Presidenti i Real Madrid Florentino Perez kërkon goditjen e duhur në merkato në vigjilje të zgjedhjeve presidenciale në
Milan Pique, ortaku numër 171.752 i Barçës Milan Piqué Mebarak ya es socio del Barça. Amador Bernabéu, embajador internacional del Barça, ha acudido esta mañana a
Shakira dhe Pique bëhen me djalë (FOTO-LAJM) Këngëtarja Shakira dhe futbollisti i Barcelonas, Gerard Pique janë bërë me djalë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë çift
La Liga vs Premier League, ideohet ndeshja e yjeve (FOTO LAJM) Një ndeshje mes futbollistëve më të mirë të La Ligas me ata të Premier League-s? Ideja është hedhur ditë më parë në Angl
Gerard Depardieu nxjerr në shitje super vilën e tij (FOTO-LAJM) Gerard Depardieu ka nxjerrë në shitja super vilën e tij për rreth 50 milion euro. Duket se kanë qenë tatimet e mëdha ato
Shakira dhe Pique në pritje të një fëmije Çifti Shakira-Pique presin një fëmijë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë këngëtarja e cila ka njoftuar se për shkak të k
Pique dhe Shakira ndahen? E përjavshmja Caras nxjerr në kopertinën e saj trekëndëshin më të nxehtë të momentit: kampioni i Barcelonës Gerard Pique
Pep apo Pique, kush largohet nga Camp Nou? Marrëdhënia mes Pep Guardiolës dhe Gerard Pique sa vjen e përkeqësohet. Mbrojtësi nuk është aktivizuar në ndeshjet më të
Guardiola kritika ndaj gjyqtarëve Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola ka kritikuar Komisionin e Garave të “La Ligas” dhe Komitetin e Gjyqëtarëve të cilët