999 rezultate për

gerard

"Pique i mërzitur, por di unë si ta ngushëlloj" Disfata në Kupën e Botës vazhdon të ndikojë në humorin e lojtarëve të Spanjës që mesa duket nuk e kanë kaluar ende dhimb
Zyrtare: Rinovon edhe Gerard Pique Gerard Pique ka rinovuar kontratën me Barcelonën deri në verën e vitit 2019. Lajmi eshte dhene nga klubi katalanas nëpër
Barça, Top 11 që kërkon La Ligan (FOTO LAJM) Titulli kampion do të vendoset në javën e fundit të La Ligas. Kurorën e Spanjës do ta fitojë një mes Barcelonës dhe Atle
Liverpool-Gerrard, gati rinovimi i kontratës Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, do të jetë pjesë e klubit anglez përtej verës së vitit 2015, kur edhe i skadon k
Shakira, një "zebër" joshëse (FOTO LAJM) Shakira ka pozuar për kopertinën e revistës amerikane të Floridas "Ocean Drive", e veshur e gjitha si zebër. Këngëta
Tata: Arma ndaj Atleticos? Të qënurit Barça Rruga drejt suksesit europian për Barcelonën kalon nga euroderbi me Atletico Madrid. Në çerekfinale katalanasit do të pë
Shakira, rrëfen sekretet e dashurisë me Gerard Pique Këngëtetarja e njohur Shakira, siduket ka vendosur të rrefej çdo gjë nga jeta e saj. Kohët e fundit ajo ka folur në shum
Pique "ruan" Shakirën: S'ka videoklipe me meshkuj Shakira zgjodhi Rihanën për këngën "I Can't Remember to Forget You" dhe pas kësaj zgjedhjeje ka një arsye shumë të fortë
Fotoja Messi-Rama bën xhiron e web-it Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Valdet Rama, është bërë futbollisti i parë shqiptar që ka arritur t’i gëzohet fitores n
Shakira: Dua 8-9 fëmijë nga Pique Mami Shakira në sulm. Këngëtarja kolumbiane, partnere e Gerard Pique, në një intervistë për revistën "Latina", ka deklar
Top 10 çiftet më hot në futboll (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, supermodelja ruse Irina Shayk, kanë fituar garën si çifti më i bukur i futbollit
E fundit: Barça-Martino deri në 2016 Sipas të përditshmes sportive katalanase "El Mundo Deportivo", shumë pranë klubit të Barcelonës, Presidenti i ri i Blaug
Gerard Pique: Përshëndetje Kosovë! Spanja nuk e ka njohur ende Kosovën por Gerard Pique, mbrojtës i përfaqësueses "La Roja" duket se nuk e ka problem aspak
Gerard Pique, zombie për një ditë (VIDEO) Pas ndeshjes kundër Atletico Madrid në La Liga, Gerard Pique përjetoi një eksperiencë shumë të veçantë. Dy amatorë e shn
Po Barça çfarë pati?! (VIDEO) Barcelona nuk ka arritur ta mposhtë Levanten në Estadio Ciudad de Valencia. Ndeshja përfundoi me rezultat 1-1. Vendas
Shakira: burri nuk më do të dobët Këngëtarja e njohur në të gjithë botën Shakira, nuk ka nevojë të mendojë për dieta. Ajo ka thënë se futbollisti Gerard
Pique i realizon ëndërrën fansit në Facebook Gerard Pique i ka realizuar ëndërrën një fansi në Facebook duke i bërë "replay" (përgjigju} komentit të fansit. Fansi
Pique tallet me Realin: 1 kampionat në 5 vjet El Clasico në fushën e lojës është konsumuar por deklaratat në distancë vazhdojnë të fryjnë edhe më shumë rivalitetin me
Celta Vigo-Barça, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 11 e Primera Division starton sot në mbrëmje me ndeshjen Celta Vigo-Barcelona. Katalanasit vijnë në këtë takim pa
Martino: Meritonim fitoren, i qetë para "El Clasico"-s Në Pamplona, Barcelona ndali hapin e këtij fillim sezoni duke lënë pikët e para në një fushë ku krijoi shumë raste por a