999 rezultate për

gerard

Pas Turanit, tani e kanë radhën edhe disa lojtarë të tjerë që po mendojnë largimin nga Barca Sipas mediave spanjolle, Barcelona do t’i largojë disa lojtarë gjatë afatit kalimtar të janarit, teksa edhe do të afrojë
Pique fishkëllehet në stërvitjen e Spanjës për ndeshjen ndaj Shqipërisë Spanja zhvilloi pasditen e së hënës seancën e parë stërvitore në prag të sfidës me Kombëtaren shqiptare dhe e gjithë vëm
Barcelona me mungesa të mëdha ndaj Juventusit Barcelona nesër do të ketë përballje shumë të vështirë, kur në Camp Nou në kuadër të Ligës së Kampionëve do të pres Juve
Iniesta nuk udhëton me Barcelonën në Bernabeo Andres Iniesta nuk do të jetë pjesë e ekipit të Barcelonës në ndeshjen e dytë të Superkupës në Estadio Santiago Bernabeu
Ja çfarë ka përgatitur Bernabeu për Gerard Piquen Real Madrid dhe Barcelona sonte zhvillojnë kryendeshjen e javës në futbollin botëror. Do të jetë ‘Santiago Bernabeu’
Milani vijon tratativat për talentin e Evertonit Milani është drejt akordit për të huazuar talentin e Evertonit, Gerard Deulofeu . Drejtori sportiv i Milanit, Adriano
Pique dhe vajza e tij si dy pika uji (FOTO LAJM) Vajza e Gerard Piques, Sasha i ngjan shumë babait të saj. Shakira ka bërë një krahasim në mes të Gerard Pique kur isht
4 dëshirat e çmendura të Guardiolës te City Pep Guardiola pritet të emërohet në krye të ekipit të Manchester Cityt, pas përfundimit të këtij sezoni. Trajneri do të
Barcelona mposht Espanyolin (VIDEO) Barcelona ka arritur të mposhtë Espanyolin me rezultat 4 me 1 në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Kupën e Mbretit.
Provokon Pique: Pashë Real-Juve me fanellën e Buffonit "Kisha deklaruar se doja të shihja një ‘El Clasico’ në finalen e Champions League, por në realitet kam parë ndeshjen mes
Katër ndeshje pezullim për Gerard Pique Finalja e kthimit e Superkupës së Spanjës me Athletic Bilbaon i kushton 4 ndeshje pezullim mbrojtlësit të Barcelonës, Ge
Gerard Pique, spektakolar edhe në basketboll (VIDEO) Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka treguar aftësitë e tij edhe në sportin e basketbollit. Gjatë një stërvitjeje
Shakira dhe Gerard Pique puthen në fushë ( FOTO LAJM) Shakira nuk i ka përmbajtur dot emocionet, pas fitores së Barcelonës me ekipin Athletic Bilbao. Pas përfundimit të kë
OSBE: Stabiliteti në Maqedoni jetik për stabilitetin në Ballkan Një delegacion i OSBE-së ka vizituar Shkupin ku ka biseduar me zyrtarë të lartë të Maqedonisë, liderë politikë dhe përfa
Gerard Pique dhe Shakira, prindër për herë të dytë Përveç kalimit për në gjysmëfinalet e Kupës së Mbretit mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique duhet ti gëzohet edhe një laj
Manchester United, gati oferta për Gerard Pique Vazhdojnë ofertat në adresë të Gerard Pique. Për mbrojtësin e Barcelonës, të cilit i skadon kontrata në 30 qershor 2019,
JLo flirton gjatë eventit, ja gafat e saj Për JLo skena është shtëpia e dytë e saj, ndaj nuk e ka aspak problem që të përballet me çdo lloj situate. Por gjatë nje
Tre oferta për Gerard Pique (FOTO LAJM) Pas disfatës në fundjavë përballë Real Madrid Barcelona po mendon gjithmonë e më tepër largimin e mbrojtësit Gerard Piqu
Gerardo Tata Martino, trajneri i ri i Argjentinës Me largimin e Alejandro Sabellas u përfol gjërë e gjatë se kush do të ishte pasuesi i tij, por tashmë zyrtarisht Gerardo
Gerard Deulofeu imiton Cristiano Ronaldon (VIDEO-FOTO) Gerard Deulofeu imiton në mënyrë qesharake rivalin e tij të Real Madrid Cristiano Ronaldo. Pas rikthtimit në stërvitje l