999 rezultate për

gerard

Barcelona merr vendim për të ardhmen e Pique Barcelona po planifikon ndryshime të mëdha në skuadër, pas përmbylljes së një sezoni zhgënjyes. Raportohet se te kata
Pique në gjemba, vjen oferta nga klubi i befasishëm Gerard Pique ka ofertë për largim nga Barcelona. Gerard Pique mund të largohet nga Barcelona. Qendërmbrojtësi spek
Koeman revolucion te Barça, largime dhe 3 blerje Ronald Koeman është trajner i ri i Barcelonës. Trajneri holandez është konfirmuar në krye të katalanëve, duke e zëven
"Zjarr", ylli i Barcelonës shkoi me biçikletë në Camp Nou për ndeshjen kundër Espanyol (VIDEO) Për të dy skuadrat ndeshja e mbrëmshme kishte një rëndësi të madhe, me Barcelonën që po vazhdon të shpresojë për titull,
Formacionet zyrtare, Villarreal-Barcelona Barcelona luan në orën 22:00 në transfertë ndaj Villareal. Katalanasit janë 7 pikë pas Realit, ndërsa vendasit luajë
Kriza financiare për shkak të koronavirusit prek dhe Gerard Piquen Gerard Pique, në rolin e shefit të skuadrës Andorra, ka vendosur uljen e pagave për lojtarët e skuadrës së tij. Mbrojtës
U rrit në një familje super të pasur, historia e fëmijërisë së Pique dhe njohja me Shakirën (FOTO LAJM) Kjo është historia e fëmijërisë së Gerard Pique. Analiza përfshin historinë e tij të jetës para fama, jeta familjare,
Dy aktorë humbin jetën gjatë provave për serialin televiziv (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Meksikë ku dy aktorë humbën jetën pasi ranë nga ura teksa po xhironin një pjesë filmi.
Gerard vendos ta huazojë Grezdën Eros Grezda po kalon momentet e tij të fundit në radhët e Glasgow Rangers. Pas problemeve që ka pasur me trajnerin St
Barcelona nuk po ngre "kokë", ndaj Dortmund mungon Pique Qendërmbrojtësi Gerard Pique do t’i mungojë Barcelonës në ndeshjen kundër Borussia Dortmundit në Camp Nou, në kuadër të
Klopp e ka zëvendësuesin te Liverpool Emri i Jurgen Klopp po qarkullon periudhën e fundit, për kombëtaren gjermane. Trajneri i Liverpoolit shihet nga Federata
Rejnxhers ndëshkon Grezdën, Gerard tregon bisedën me të Eros Grezda po kalon një periudhë të vështirë tek skuadra e Rejxhers. Sulmuesi gjakovar është gjobitur nga klubi i ti
Ofertat për Grezdën nuk bindin Rangers Karriera e Eros Grezdës është në udhëkryq për momentin. Sulmuesi anësor i Kombëtares shqiptare është nxjerrë në merkato
Kampania Apple mbetet pa një nga përsonat më të rëndësishëm Ekzekutivi i arkitekturës së platformave Gerard Williams pranë Apple u largua nga kompania pas nëntë vitesh pranë gjigan
Catalonja do të zhvillojë ndeshjen e parë si kombëtare, i bashkohet edhe Pique Futbolli dhe politika nuk janë ndarë asnjëherë nga njëra-tjetra në Spanjë, aty ku shumë krahina kërkojnë të shkëputen ng
Milan kërkon rikthimin e Deulofeut Milan është duke shqyrtuar rikthimin e Gerard Deulofeu në Serie A. Kuqezinjtë janë përkushtuar për të kthyer Gerard D
Grezda përfundon në tribunë, Rangers fiton derbin ndaj Celtic (VIDEO) Rangersi i Eros Grezdës triumfoi 1-0 në derbi ndaj Celtic, në javën e 21 të kampionatit skocez të futbollit. Mesfush
Gerard Pique blen një ekip modest Gerard Pique mbrojtësi Barcelonës duke filluar nga sot është pronari më i ri i klubit modest FC Andorra. Në fakt ky
Messi asiston, Pique shënon (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PSV në "Philips Stadion". Ai që ka shënuar është mbrojtësi spanjoll, Ger
Meksika, pranë firmës më Gerardo Martino Meksika ka konfirmuar se ka gjetur akordin me Trajnerin e ri Gerardo Martino, i njohur ndryshe dhe me nofkën Tata Mart