999 rezultate për

gentian

Kolegji Zgjedhor rrëzon ankimimin e Gentian Muhametit për Këlcyrën Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar ankimimin e Gentian Muhametit, njërit prej kandidatëve për Bashkinë e Këlcyres. Kujtojmë kët
Gentian Zenelaj shuan kureshtjen për "Brekët". Për çfarë zihen burrat? (FOTO LAJM) Thonë se e qeshura të shton jetën. Nëse jeni gati të përjetoni emocione të papërshkrueshme për plot 80 minuta në atë që
Gentian Zenelaj: Flori R.I.P miku im Aktori i humorit e njëkohësisht prezantuesi Gentian Zenelaj, i është bashkuar sikundër kolegëve te tij shprehjes së ngus
Parliament approves Gentian Salaj as the new head of AMA Gentian Salaj is selected at the new head AMA. With 79 votes in favor and one against, Gentian Salaj is now the new dire
Gentian Salaj në krye të AMA-s Gentian Salaj është zgjedhur në krye të AMA-s. Me 79 vota pro dhe 1 kundër, Gentian Salaj është zgjedhur kryetari i ri i
7 candidates for the new head of AMA The majority began the procedures for selecting the new head of AMA, among seven candidates who appeared before the comm
Shtatë kandidatë për kreun e AMA-s Mazhoranca nisi procedurat për zgjedhjen e kreut të ri të AMA-s ndër 7 kandidatët që dolën para komisionit, ndërsa i tet
Gjendet pas 4 muajsh trupi i pajetë i Gentian Petës Gjendet trupi i pajetë i Gentian Petës i cili u hodh katër muaj më parë nga trageti në portin e Durrësit. Trupin është g
Elbasan, arrestohet shoferi i policisë gjyqësore Një oficer i policisë gjyqësore u arrestuar këtë të martë për shkak se dyshohet të ketë falsifikuar aktet zyrtare të një
"Ça Thu?" Emisioni i ri i Saimirit të “Fiksit” në “Agon Channel” (VIDEO) "Ça Thu?". Kështu titullohet emisioni investigativ i Saimir Kodrës dhe Gentian Zenelit në televizionin “Agon Channel”. N
Tifozat Kuq e Zi protestë në Tiranë kundër dhunimit të shqiptarëve në Maqedoni Një grup tifozash Kuq e Zi protestuan sot në Tiranë kundër dhunës ndaj shqiptarve në Maqedoni. Nga hyrja e pedonales Mur
Vrasja Beqirajt, dy policët roje kërkojnë rivlerësimin e masës Dy efektivët e policisë të cilët morën masën arrest me burg pasi gjykata vendosi se ata nuk kanë qenë në krye të detyrës
Fier, vret ish-vjehrrin, më pas veten Një vrasje dhe një vetëvrasje janë regjistruar të enjten në rrethin e Fierit. Gentian Nushi, 34 vjeç ka vrarë me armë zj
Gentiana: Më dhunonte i dashuri Gentiana, vajza nga Devolli, është një nga banoret më interesante dhe më të përfoluara të këtij edicioni të pestë të “Bi
BB5, Gentiana nuk duron dot më Jeta në mes “katër mureve” në shtëpinë e “Big Brother”-it është bërë e padurueshme. Në fillim ose më mirë në ditën e par
Fillon Big Brother 5 UPDATE - “Big Brother 5” ka nisur aventurën me 15 personat që hynë të shtunën mbrëma në shtëpinë më të vëzhguar. Ata
Akuzohet për vrasjen e vëllait, arrestohet 35 vjeçari Një 35 vjeçar nga qyteti Lushnjes është arrestuar nga policia e këtij qyteti pasi akuzohet së vrau vëllain e tij Gentian