999 rezultate për

gentian

Vrasësi u la i lirë pas ekzekutimit të burrit dhe tre djemve, e moshuara i shkruan letër Prokurorit të Përgjithshëm Gentian Doda është dënuar për vrasjen e dy personave 20 vite më parë, por dyshohet se një vendim i gjyqtarit të Apelit,
300 milionë lekë, kush është Gentiani që korruptoi gjyqtarin e Apelit Ditën e djeshme policia e Tiranës ndërhyri për kontroll në banesën e gjyqtarit të Apelit në Tiranë, Shkëlqim Mirit.
300 milionë lekë në banesë, për çfarë akuzohet gjyqtari i Apelit Prokuroria e Krimeve të Rënda gjatë mbrëmjen se kaluar kërkoi kontrollin e banesës së gjyqtarit të Apelit në Tiranë, Shk
Gentian Zenelaj rrëfen se si i futi tmerrin gruas: Do t'u lash këmbët xhaxhallarëve Aktori Gentian Zenelaj është një ndër njerëzit më të njohur në Shqipëri. Tashmë jo vetëm për humorin por edhe për pu
Gjakmarrja, si u vranë vëllezërit Gentian dhe Astrit Beqiri në Elbasan Tentativa e sotme për të vrarë dy vëllezërit Beqiri në Elbasan rikthen në vëmendje serialin e vrasjeve të ndodhura që ng
Berisha: Gentjan Daja drekon me dy trafikantët e kokainës Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook foto nga momenti i arrestimit të dy personave, që pretendonte se ja
"Je pulsi i zemrës sime", Gentian Zenelaj urim emocionues për të birin (FOTO LAJM) Aktori i njohur dhe njëkohësisht moderatori i emisionit “Stop” Gentian Zenelaj feston sot ditëlindjen e nëntë të djalit
Ja kush është kandidatja e PS-së për Bashkinë e Kavajës Silvana Daja, bashkëshortja e kreut të PS-së në Kavajë, Gentian Daja do të jetë kandidatja e PS-së për zgjedhjet e pjess
Komisioni i Medias hedh poshtë kërkesën e PD-së për hetimin e kreut të AMA Mazhoranca sot në Komisionin e Medias rrëzoi me votë kërkesën e kryetarit të Komisionit Genc Pollo, për t’iu drejtuar me
Pollo për Kryetarin e AMA-s: Të hetohet pasuria e Gentian Salës Kreu i Komisionit të Medias Genc Pollo ka kërkuar hetimin e pasurisë e kreut të AMA-s, Gentian Sala. Pollo kërkoi gjitha
Vetëm pak orë pas arrestimit, arratiset i akuzuari si atentatori i Gentian Bejtjes Një nga të 9 të arrestuarit e operacionit të sotëm, ka arritur t’i shpëtojë policisë. Edison Pula është arratisur ditën
Portret/ Kjo është gruaja që ka çelsat e sekreteve të komunizmit Deri tani është marrë me njerëz dhe ja ka dalë, ndërsa prej ditës së pardjeshme, Gentiana Sula do të hyjë në mbretërinë
Police seize 30 kg of drugs, two arrested The Tirana Police seized tonight 30 kilograms of drugs, namely cannabis sativa in a car and arrested two people. Tho
Martesa e Gentian Muçës, dalin pamjet në Xhami (FOTO LAJM) Futrbollisti i Tiranës, Gentian Muça, i jep këtë fundjavë beqarisë. Ai nuk e ka shmangur xhaminë, pasi është një prakti
Rama firmos të tjera lëvizje në administratë Në një vendim të botuar në fletoren zyrtare, së fundi është larguar kreu i Komisionit të Prokurimit Publik, Gentian Këri
I hetuari për vrasjen e kryekomisarit: Gjeni autorin! Një ditë më parë i ka shpëtuar një atentati me tritol dëshmitari i fundit që është gjallë, si autor i dyshuar për vjedhj
Shënjestra e atentatit në Krujë dyshohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Lamajt Shtetasi Gentian Bejtja, 35-vjeç, sot mbeti i plagosur pasi në automjetin e tij ishte vendosur lëndë eksplozivi. Mëngjes
Ja formacioni i Shqipërisë pa futbollistët nga Kosova (FOTO) Largimi i shumë lojtarëve kosovarë nga Shqipëria ka nisur, ndërsa janë bërë të ditur tre emrat e parë, pritet që të ketë
Aksidenti në Bulqizë, viktimat motër e vëlla dhe kushëriri i tyre Detaje të reja janë zbardhur rreth aksidentit të ndodhur mesditën e sotme në Trebishtë të Bulqizës, ku humbën jetën 3 p
Dënimi për Gentian Muçën, reagon klubi i Tiranës (VIDEO) Komisioni i Disiplinës ka dënuar me 12 muaj pezullim futbollistin e Tiranës Gentjan Muca, për nxitje të urrejtjes pas nd