999 rezultate për

gentian

Berisha publikon foton: Ministri Ahmetaj krah "kokës" së prostitucionit në Itali Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një fotografi ditën e sotme, ku sipas tij shihet ministri Arben Ahmetaj në sh
Përmbytjet në Shqipëri, shpërthen në ofendime Gentian Zenelaj Situata e përmbytjeve në Shqipëri duket se ka irrituar një nga aktorët shqiptar Gentian Zenelaj. Mesa duket atij i ka
U zunë e u ndanë, Jul Deda habit me deklaratën e fundit për Gentian Zenelajn (VIDEO) Aktori i njohur i humorit Julian Deda njihet për zënkat me aktorin Gentian Zenelaj dhe regjisorin e “Portokallisë”, Alti
Hetohet shoferi i Tahirit, kontroll pasurive dhe llogarive të tij bankare Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur nën hetim pasuror edhe shoferin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.
Vetingu, në "sitë" dhe prokurori që do arrestonte Saimir Tahirin Ditën e sotme është hedhur shorti për Vettingun në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për 3 prokurorë. Mësohet se do të
Kushëriri i gjyqtarit nuk flet asnjë fjalë në gjyq, si i bëri pazaret që e lanë në burg I akuzuar si sekseri i gjykatësit Shkëlqim Miri, Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” p
Pagoi 30 mijë euro për lirinë, jeta “artistike” në burg e matjanit të rrezikshëm Më 28 gusht të vitit 2015, gjatë një reportazhi që do përgatisnim për “Gazeta Shqiptare”, në burgun e Fushë-Krujës, taku
"Arrest me burg" edhe për kushëririn e gjykatësit Shkëlqim Miri Ditën e djeshme gjykata vendosi “arrest me burg” për gjyqtarin e akuzuar për korrupsion Shkëlqim Miri. Një provë tjet
Habit gjyqtari i ndaluar: 300 milionë lekët në banesë janë kursimet e familjes Gjyqtari Shkelqim Miri ka dëshmuar rreth sasisë së madhe të parave të gjetura në banesën e tij të cilat llogariten deri
Vrasësi u la i lirë pas ekzekutimit të burrit dhe tre djemve, e moshuara i shkruan letër Prokurorit të Përgjithshëm Gentian Doda është dënuar për vrasjen e dy personave 20 vite më parë, por dyshohet se një vendim i gjyqtarit të Apelit,
300 milionë lekë, kush është Gentiani që korruptoi gjyqtarin e Apelit Ditën e djeshme policia e Tiranës ndërhyri për kontroll në banesën e gjyqtarit të Apelit në Tiranë, Shkëlqim Mirit.
300 milionë lekë në banesë, për çfarë akuzohet gjyqtari i Apelit Prokuroria e Krimeve të Rënda gjatë mbrëmjen se kaluar kërkoi kontrollin e banesës së gjyqtarit të Apelit në Tiranë, Shk
Gentian Zenelaj rrëfen se si i futi tmerrin gruas: Do t'u lash këmbët xhaxhallarëve Aktori Gentian Zenelaj është një ndër njerëzit më të njohur në Shqipëri. Tashmë jo vetëm për humorin por edhe për pu
Gjakmarrja, si u vranë vëllezërit Gentian dhe Astrit Beqiri në Elbasan Tentativa e sotme për të vrarë dy vëllezërit Beqiri në Elbasan rikthen në vëmendje serialin e vrasjeve të ndodhura që ng
Berisha: Gentjan Daja drekon me dy trafikantët e kokainës Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook foto nga momenti i arrestimit të dy personave, që pretendonte se ja
"Je pulsi i zemrës sime", Gentian Zenelaj urim emocionues për të birin (FOTO LAJM) Aktori i njohur dhe njëkohësisht moderatori i emisionit “Stop” Gentian Zenelaj feston sot ditëlindjen e nëntë të djalit
Ja kush është kandidatja e PS-së për Bashkinë e Kavajës Silvana Daja, bashkëshortja e kreut të PS-së në Kavajë, Gentian Daja do të jetë kandidatja e PS-së për zgjedhjet e pjess
Komisioni i Medias hedh poshtë kërkesën e PD-së për hetimin e kreut të AMA Mazhoranca sot në Komisionin e Medias rrëzoi me votë kërkesën e kryetarit të Komisionit Genc Pollo, për t’iu drejtuar me
Pollo për Kryetarin e AMA-s: Të hetohet pasuria e Gentian Salës Kreu i Komisionit të Medias Genc Pollo ka kërkuar hetimin e pasurisë e kreut të AMA-s, Gentian Sala. Pollo kërkoi gjitha
Vetëm pak orë pas arrestimit, arratiset i akuzuari si atentatori i Gentian Bejtjes Një nga të 9 të arrestuarit e operacionit të sotëm, ka arritur t’i shpëtojë policisë. Edison Pula është arratisur ditën