999 rezultate për

genoa

Pas Milanit dhe Genoa bie viktim e Imobiles (VIDEO) Lacio ka marrë një tjetër fitore në Serinë A duke mposhtur në transfertë me rezultatin 2-3 Xhenoan në ndeshjen e vlefshm
Pas Milanit dhe Genoa bie viktimë e Imobiles (VIDEO) Lacio ka marrë një tjetër fitore në Serinë A duke mposhtur në transfertë me rezultatin 2-3 Xhenoan në ndeshjen e vlefshm
Juventus çdo lojtar që do mund të shesë e lidh me Bernandeschin Fiorentina ka nisur kontakte me Stefano Sturaro. Mesfushori i Juventusit mund të futet në operacion për Bernardeschi.
Milan zyrtarisht e largon dhe një lojtarë tjetër Andrea Bertolacci zyrtarish kthehet në Genoa. Klubi Ligurian ka zyrtarizuar marrëveshjen me Milanin për huazimin e me
Spalleti e tepron, lë në stol legjendën në sfidën e lamtumirës Roma pas pak minutash luan sfidën e fundit për këtë sezon ndaj Genoas, por e gjithë vëmendja është e përqendruar te Fran
"Faleminderit Edi Rama që na solle Marijuana", shfaqet banderola e çuditshme në stadiumin e Genoas Një banderolë është parë në stadiumin e Genoas, e cila përmbante një mesazh tepër të çuditshëm. Mesazhi nuk kishte lidhj
Inter turpërohet dhe nga Genoa, Lazio shpartallon Sampdorian (VIDEO) Inter vijon të turpërohet nga çdo skuadër e mundshme këtë sezon në Seria A. Skuadra u mund sot në transfertë nga Genoa,
Juventus i pandalshëm, shkatërron Genoan (VIDEO) Juventusi është treguar i fortë për Genoan, duke e mposhtur 4:0 në “Juventus Stadium”, ndeshje e vlefshme për xhiron e 3
Juventusi shënon dy gola ndaj Genoas (Video) Juventusi ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Genoas. Fillimisht në minutën e 17’të Munoz shënoi autogol, ndërkohë s
Formacionet zyrtare, Juventus – Genoa Juventus dhe Genoa kanë publikuar formacionet zyrtare. Juventus e Genoa do të përballen në “Juventus Stadium” nga ora
Elseid Hysaj, mungesa e madhe e Napolit ndaj Genoas Napoli do të ketë nesër një sfidë delikate ndaj Genoas për javën 24 të Serisë A. Skuadra e drejtua nga Mauricio Sarri do
Milani ka gati një shkëmbim me Genoa-n M’Baye Niang mund të largohet sërish nga Milani në formë huazimi. Me shumë mundësi destinacioni i ri i francezit do të j
De Biasi zbret në Genoa dhe Palermo Trajneri i ekipit kombëtar të futbollit do të jetë këto dy ditë mik dhe ndjekës i katër seancave stërvitore të skuadrës
Ky do të jetë transferimi i parë i Juventusit Juventusi tashmë duket se e ka gati transferimin e parë për afatin kalimtar të janarit, ai është mesfushori i Genoas
Interi mposht Genoan në “Giuseppe Meazza” (VIDEO) Pas humbjes prej 3:0 nga Napoli, Interi i Stefano Piolit i është rikthyer fitores në Serie A. Zi Kaltrit fituan 2:0 ndaj
Formacionet zyrtare/ Inter – Genoa Interi dhe Genoa do të përballen në “Giuseppe Meazza”, duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhir
Formacioni më i mirë i javës në Serinë A (FOTO LAJM) Atalanta dhe Genoa padyshim janë dy skuadrat që kanë spikatur më shumë në javën e 14-të në Serinë A. Skuadra e Gasperini
Genoa "turpëron" Juven për 29 minuta, s'mjafton "perla" e Pjanic (VIDEO) Juventus pëson një humbje shokuese ndaj Genoas. Në momentin më të mirë të bardhezinjtë, pas kualifikimit në Champions Le
Allegri: Ndaj Genoas një betejë, ja situata e dëmtimeve Pas kualifikimit në Champions, Masimiliano Allegri nuk kërkon asnjë hap fals në kampionat. Sfida e radhës do të jetë nda
Strakosha: Shumë shpejt do të debutoj edhe me kombëtaren Thomas Strakosha dje bëri një paraqitje shumë të mirë në fitoren e Lazios ndaj Genoas, duke konfirmuar se është një port