999 rezultate për

genoa

Genoa fiton ndaj Interit (VIDEO) Genoa ka fituar sonte ndaj Interit me shifrat 2-0 në "Luigi Ferraris", ndeshje e vlefshme për javën e 25-të të Serie A.
Genoa e papërmbajtshme, shënon edhe golin e dytë ndaj Interit (VIDEO) Genoa ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Interit në "Stadio Luigi Ferraris". Goli është shënuar nga një ish lojtari i
Genoa shokon Interin (VIDEO) Genoa ka shënuar golin e avantazhit ndaj Interit në "Stadio Luigi Ferraris". Vendasit kanë kaluar në avantazh falë n
Konferenca e plotë e Spalletit para ndeshjes me Genoan Në prag të ndeshjes me Genoan, Luciano Spalletti ka treguar mbi gjendjen e skuadrës dhe lojtarëve, por nuk ka dashur të
Spalleti publikon listën për Genoan, fillojnë dhimbjet e kokës për tifozët Nuk do të jetë vetëm Mauro Icardi mungesa e vetme e Interit kundër Genoas. Ivan Perisic dhe Joao Miranda i janë shtuar l
Mauro Icardi në dyshim ndaj Genoas Kapiteni i Interit Mauro Icardi ka stërvitur i vetëm sot, duke vënë në dyshim paraqitjen e tij në ndeshje ndaj Genoas kë
Dëmtohen Perisic dhe Miranda, kthehet Icardi ndaj Genoas Perisic dhe Miranda do të mungojnë kundër Genoas, ndërsa pritet të rikthehet Mauro Icardi. Sipas “Calciomercato.com”,
Juventus fiton minimalisht ndaj Genoas (VIDEO) Juventus ka shënuar fitore minimale ndaj Genoas 1-0 në "Allianz Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të të Se
Juventus kalon në avantazh ndaj Genoas (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Genoas në "Allianz Stadium". Goli është shënuar nga braziliani, Douglas Costa në
Sampdori blenë stadiumin e Genoas për 10 milionë euro Stadiumi ‘Luigi Ferraris’ në Genoa do të bëhet pronë e Sampdorias për 10 milionë euro Lajmin e kanë dhënë mediat ital
Mandzukic në dyshim për ndeshjen ndaj Genoas në Kupë Sulmuesi kroat, Mario Mandzukic, mund të mungojë kundër Genoas të mërkurën ndeshje kjo që zhvillohet në kuadër të Kupës
Shtyhet ndeshja e Serie A, shkaku i kushteve atmosferike Është shtyrë për 24 orë ndeshja ndërmjet Genoas dhe Atalantas Tashmë është zyrtare, ndeshja ndërmjet Genoas dhe Atala
Rossi pothuajse i Genoas, mungon vetëm zyrtarizimi Giuseppe Rossi është shumë pranë rikthimit në Serinë A, këtë herë për të veshur fanellën e Genoas. Sulmuesi italian
Ajeti: Tani duhet të përqëndrohemi te Kupa e Italisë Arlind Ajeti duket i lumtur nga aventura e tij me Crotonen. Disfata me Juventusin në kampionat i ka lënë një shije jo sh
De Rossi i kërkon ndjesë Lapadulës Daniele De Rossi ka kërkuar falje për shuplakën që i ka dhënë sulmuesit Lapadula, e cila i kushtoi me barazim Romës në n
Genoa – Roma, formacionet zyrtare Roma do të tentoj të vazhdoj serinë e fitoreve në kampionatin italian. Dy trajnerët tanimë kanë publikuar edhe formac
Po përjetojnë turp, i vetmi fajtor duket trajneri Vetëm 6 pikë në 12 javët e para të kampionatit janë vërtetë pak për një skuadër si Genoa, ndërsa humbja e djeshme në der
Super goli që shënoi Mertens sonte për Napolin (VIDEO) Napoli fitoi sonte kundër Genoas me shifrat 2-3, ku protagonist ishte Dries Mertens me dy golat e tij. Njërin prej g
Milan – Genoa, formacionet zyrtare Milani dhe Genoa kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e tyre të radhës në kampionatin italian, Serie A
PSG interesohet dhe për talentin më premtues në Seria A Chelsea dhe Manchester City kanë shfaqur interesim për talentin e madh të Genoas, 16 vjeçarin, Pietro Pellegri. Sulmu