999 rezultate për

genoa

Zhbllokohet ndeshja, Polonia kalon në avantazh ndaj Portugalisë (VIDEO) Polonia ka kaluar në avantazh ndaj Portugalisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi i Geno
Sulmuesi i Genoas thyen këtë rekord në Serie A Krzysztof Piatek është duke vazhduar me superformën e tij me Genoan, duke përfshirë startimin më të mirë të një debutues
Zyrtare: Milani blen dy lojtar dhe shet dy të tjerë Milani pas problemeve financiare që tashmë duket se i ka kaluar me sukses po kërkon që të rikthehet fuqishëm në ligat eu
Ky është futbollisti që mbeti i vdekur në tragjedinë e Xhenovas Tragjedia e urës së shembur në Gjenova të Italisë u ka kushtuar jetën së paku 38 përsonave ku mes tyre edhe një futbolli
Shembja e urës në Genoa, një shqiptar në spital, një tjetër në kërkim Shqiptarë që jetojnë në Genoa bëjnë të ditur se një shqiptar është në spital ndërsa një tjetër po kërkohet. Sipas dëshmi
I mbijetoi tragjedisë në Genoa, shoferi : Fluturova nga kamioni Një nga të shoferët e mbijetuar nga shembja e urës Morandi në Genova të Italisë ka treguar momentet dramatike që ka përj
Tragjedia e Genoas, dy ndeshje në Seria A priten të shtyhen Në këtë fundjavë Seria A do të hapë siparin për fillimin e ri të sezonit. Por duket se dy ndeshje të vlefshme për kë
Tragjedia në Genoa/ Portieri: Fluturova 30 metra në ajër, mrekulli që jam gjallë Portieri Davide Capello, i cili aktivizohet tek Legino, ku më parë është aktivizuar edhe me Cagliarin është shprehur se
Reagimet mbi tragjedinë e Genoas, nga klubet italiane deri tek Monaco (FOTO LAJM) Gjenoa është tronditur nga një ngjarje e rëndë ku një urë është shembur dhe si pasojë kanë humbur jetën të paktën 35 per
Tragjedia në Genoa, mbrojtësi italian shpëton për mrekulli Tragjedia e madhe që ndodhi sot në qytetin e Xhenoas në Itali, ku një urë gjigante u shemb, dhe la pas dhjetëra viktima,
Roma fiton minimalisht ndaj Genoas dhe merr tri pikët e arta (VIDEO) Roma ka hedhur një hap të rëndësishëm sonte në tabelën e klasifikimit, duke mposhtur Genoa me shifrat 2-1 në "Stadio Oli
Roma dyfishon rezultatin ndaj Genoas (VIDEO) Roma ka arritur që të shënjë edhe golin e dytë ndaj Genoas në "Stadio Olimpico". Është shënuar një autogol nga Zukan
Roma kalon në avantazh ndaj Genoas (VIDEO) Roma ka kaluar në avantazh ndaj Genoas në "Stdaio Olimpico". Ai që ka shënuar golin është talenti turk në minutën e
Napoli fiton minamlisht ndaj Genoas (VIDEO) Napoli ka arritur një fitore të rëndësishme sonte ndaj Genoas me rezultatin minimal 1-0 në "San Paolo", ndeshje e vlefsh
Ka gol në ndeshjen Napoli - Genoa (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Genoas në "San Paolo". Ai që ka shënuar për napolitanët është, Raul Albiol në minu
Genoa - Milan, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Milani mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Genoas me rezultatn minimal 0-1 në Serie A. Golin e vetëm në takim e s
Milan fiton në sekondat e fundit ndaj Genoas (VIDEO) Milan ka marrë një fitore me plot vuajtje sot ndaj Genoas në sekondat e fundit të ndeshjes në "Stadio Luigi Ferraris".
Formacionet zyrtare në ndeshjen Genoa – Milan, Gattuso bën rotacione Milani është mysafir i Genoas në takimin e vlefshëm për javën e 28-të të kampionatit italian. Teksa të dyja ekipet ka
Fusha kthehet në liqen, ndeshja Genoa - Milan mund të mos luhet (VIDEO) Shiu i dendur që bie në Genoa, po vë në rrezik edhe sfidën e orës 18:00, mes Genos dhe Milanit, ndeshje e vlefshme për j
Milani ka gati dy "të harruarit" për të zbritur çmimin e lojtarit të Genoas Sipas gazetës italiane Tuttosport, Milani janë të interesuar të sjellin Laxaltin në San Siro, pasi ata janë të impresion