999 rezultate për

genoa

Juric hyn në histori, shkarkohet tre herë brenda 22 muajsh nga Genoa Tekniku kroat Ivan Juriç është përballur mbrëmjen e djeshme me shkarkimin për herë të tretë në më pak se dy vite, nga
Real Madrid shpreh interesim për sulmuesin kroat Real Madrid po mendon që të shpenzojë shuma të majme në merkaton e transferimeve. Sipas "Gazzetta dello Sport", Gala
Derbi 125-vjeçar përfundon barazim Derbi lokal i qytetit të Gjenovës u zhvillua sot mes Genoas dhe Sampdorias në kuadër të xhiros së 13-të në Serie A. N
Lazio-Milan dhe derbi Genoa-Samp, Serie A kulmon me dy supersfida Lazio-Milan përbën padyshim ndeshjen më të rëndësishme të javës në Serinë A, e jo më kot edhe drejtuesit e kampionatit i
Napoli fiton me përmbysje kundër Genoas (VIDEO) Napoli ka fituar me përmbysje kundër Genoas me rezultatin e përgjithshëm 1-2 në "Luigi Ferraris", ndeshje e vlefshme për
Napoli barazon rezultatin ndaj Genoas (VIDEO) Napoli ka barazuar rezultatin ndaj Genoas në "Luigi Ferraris". Ai që ka shënuar është Fabian Ruiz në minutën e 62'.
Genoa kalon në avantazh ndaj Napolit (VIDEO) Genoa ka kaluar në avantazh ndaj Napolit në "Stadio Luigi Ferraris". Ai që ka shënuar është futbollisti Kouame në mi
Inter, "tërmet" 5 ballë ndaj Genoas dhe tremb Juventusin (VIDEO) Skuadra e Interit arriti një fitore të rëndësishme përballë Genoas me shifrat e thella 5-0. Gagliardini shënoi dy gola
Gagliardini “shtrin” në tapet Genoan (VIDEO) Skuadra e Interit është në ditën e saj më të mirë. Zikaltërit kanë shënuar edhe golin e tretë ndaj Genoas me autor Gagli
Inter i papërmbajtshëm, zbërthen Genoan me dy gola (VIDEO) Skuadra e Interit po udheheq me shifrat 2-0 ndaj Genoas në sfidën që është duke u zhvilluar në “San Siro”. Fillimish
Inter me mungesa të mëdha ndaj Genoas Skuadra e Interit do të luajë sot përballë Genoas në “San Siro” duke filluar nga ora 15:00. Një përballje delikate për z
Inter me rotacione për ndeshjen kundër Genoas Inter është duke marrë në konsideratë që të pushojnë Mauro Icardin kundër Genoas në Serie A. Sipas Tuttomercatoweb, t
Tifozëri e mrekullueshme, zikaltërit mbushin stadiumin ndaj Genoas Skuadra e Interit po zhvillon sezonin më të mirë në viteve të fundit ku e shohin veten në vendin e 2 pas 10 ndeshjes. Kj
Fitore në frymën e fundit, Milan mposht me vështirësi Genoan (VIDEO) Milan ka fituar me shumë vështirësi ndaj Genoas me rezultatin 2-1 në "San Siro". Gjithçka filloj shumë mirë për Mila
Genoa barazon rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Genoa ka barazauar rezultatin ndaj Milanit në "San Siro". Është një autogol nga mbrojtësi Romagnoli në minutën e 56'
Milan në epërsi ndaj Genoas (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Genoas në stadiumin "San Siro". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Suso Fernan
Milani “luftë” në Genoa për vendin e katërt Skuadra e Milanit do të luajë sot në transfertën delikate ndaj Genoas duke filluar nga ora 20:30. Kjo është një ndeshje
Juventus ndalet në kampionat, ngec me Genoan (VIDEO) Juventus është ndalur në një barazim 1-1 me Genoan në "Allianz Stadium". Cristiano Ronaldo i dha avantazhin skuadrës
Genoa barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Genoa ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti brazilian, Dan
Allegri me dhimbje koke, Dybala mungon ndaj Genoas Juventusi këtë fundjavë do të luaj me Genoa në "Allianz Stadium". Por trajneri Allegri ka marrë një goditje, pasi nu