999 rezultate për

genoa

Wenger drejt Milanit, me të dhe dy ish-lojtarë të tij E ardhmja e Marco Giampolos në stolin e Milanit është duke u lëkundur. Tekniku italian mund të përfundoj gjithçka me
ZYRTARE/ Juventus transferon mbrojtësin e Serisë A (FOTO LAJM) Juventus ka zyrtarizuar transferimin e Crisian Romero nga Genoa. "Zonja e Vjetër" përmes një komunikate ka bërë të di
Shembet me dinamit pjesa e mbetur e urës së tragjedisë në Genoa (VIDEO) Autoritetet lokale të Genoa në Itali kanë shembur me eksploziv pjesën e mbetur të urës “Morandi” që u rrëzua gati 1 vit
Roma u ndal nga Genoa, Ranieri: Kjo pikë na çon në Champions Roma u ndal këtë të dielë në barazim 1-1 nga Genoa, me këtë të fundit që në limitet e kohës kishte të gjitha shanset të
Genoa me 10 lojtarë merr një pikë përballë Napolit (VIDEO) Napoli ka barazuar 1-1 ndaj Genoa-s duke zhgënjyer sërish. Napoli e dinte se një humbje do t’i jepte titullin Juvent
Me 10 lojtarë në fushë Genoa shënon super gol përballë Napolit (VIDEO) Edhe pse mbeti me 10 lojtarë që nga minuta e 28’ pasi një nga lojtarët kryesor u ndëshkua me karton të kuq dhe vetëm pak
Napoli zhbllokon ndeshjen përballë Genoa (VIDEO) Skuadra e Napolit ka arritur të zhbllokojë ndeshjen në minutën e 34’ me anë të sulmuesit belg Driss Mertens. Mertens
Interi fiton bindshëm përballë Genoa (VIDEO) Interi ka arritur të marë një fitore të rëndësishme përballë Genoas me Icardin e rikthyer në fushë. Ndeshja u zhbllok
Interi shënon dhe golin e 3-të ndaj Genoa (VIDEO) Gjithçka u bë më e thjeshtë për Interin në fundin e pjesës e parë ku fal një penalltie të fituar dhe të shënuar nga Ma
Interi zhbllokon ndeshjen përballë Genoa (VIDEO) Zikaltërit kanë arritur të zhbllokojnë ndeshjen shumë shpëjtr që në minutën e 15’ me mesfusorin Roberto Gagliardini.
Rikthehet Icardi në ndeshjen Genoa-Inter, formacionet zyrtare Mauro Icardi është rikthyer në formacionin e Inter për ndeshjen ndaj Genoa-s në Serie A. Ai do të luajë përkrah Ivan
Inter kërkon fitoren ndaj Genoas, Icardi e nis titullar Barazimi i papritur i Milanit me Udinesen në "San Siro" e ka nxehur edhe më shumë rivalitetin për vendin e katërt në Ser
Çmenduria e tifozëve të Genoa-s kur mësuan se mungon Ronaldo Juventus u mund nga Genoa, duke marrë humbjen e parë për këtë sezon. Gjithsesi në këtë ndeshje mungoi Cristiano Ronaldo,
Juventus i vogël pa Ronaldon, pëson humbjen e parë nga Genoa (VIDEO) Pa Ronaldon në fushë, të lënë pushim nga trajneri AlLegri, Juventusi e ka të vështirë të shënojë, edhe të fitojë. Në tak
Befasohet Juventusi, një ish-lojtar kalon në avantazh Genoan (VIDEO) Juventusi është befasuar në transfertë teksa Genoa ka zhbllokuar shifrat. Është ish-lojtari i bardhezinjve Stefano S
Formacionet zyrtare: Juventusi pa Ronaldon synon të mbyllë çështjen e titullit ndaj Genoas Juventusi do të luajë të transfertë ndaj Genoas teksa do të synojë të mbyllë ceshtjen e titullit kampion. Në këtë sfi
Talenti i Genoas: Juventusi ëndërra ime, Dybala është fantastik Juventusi me shumë mundësi do të transferojë në fund të sezonit talentin e Genoas Cristian Romero. Argjetinasi i cili
Kjo është nota e Strakoshës pas ndeshjes kundër Genoas Lazio ka marrë një goditje të fortë sot në fushën e Genoas, pasi u mund me kthim rezultati 2-1. Me këtë disfatë kryeq
Djali i Maldini shënon gol, kështu feston babai i tij (VIDEO) Daniel Maldini ka shënuar gol në fitoren 2-0 të Milanit ndaj Genoas. Paolo Maldini e ka shikuar nga afër ndeshjen e t
Lazio kalon në avantazh kundër Genoas (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillohet në Marassi kundër Geonas në transfertë. Autori i goli për ba