999 rezultate për

genoa

Lazio nuk di të ndalet, mposht edhe Genoan (VIDEO) Lazio ka mposhtur Genoan në javën e 25-të në Serie A me rezultat 2:3. Me të filluar ndeshja, Marusic kaloi mysafirët
Rikthimi në Itali "ringjall" Cutronen: Ndjehem si në shtëpi Sulmuesi i Fiorentinës, Patrick Cutrone, ka rrëfyer se si po shkon aventura e tij më e re në një intervistë për faqen e
Roma "fundos" Genoan (VIDEO) Roma e trajnerit Fonseka u rikthye te fitorja në kampionat, pas 2 humbjesh radhazi, teksa mposhti Genoan në transfertë m
U cilësuan si e ardhmja e ekipit, Milani nxjerr në merkato dyshen Piatek-Paqueta Janar 2019: te Milani “zbarkojnë” Piatek (nga Genoa) dhe Paquetà (Flamengo). Një dyshe e krahasuar nxitimthi me Shevchen
Shpërthen "San Siro", Interi shënon dy gola të shpejtë ndaj Genoas (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Genoas në "San Siro". Fillimisht shënoi Lukaku në minutën e 31' pas a
Inter - Genoa, formacionet zyrtare: Mungon Martinez Dhurata më e mirë për tifozët, për festat e fundvitit, do të ishte triumfi në "Giuseppe Meazza". Interi do të kërkojë
Interi po ndjek me kujdes talentin e Genoas Kevin Agudelo ka rënë në radarin e Interit Talenti i Genoas, mesfushori kolumbian, Kevin Agudelo, është duke u vëzhgu
Fitoi në "frymën e funit", Sarrin e shqetëson kjo gjë te Juventusi Juventusi ja doli të siguronte 3 pikë përballë Genoas në "Allianz Stadium", shkruan Albeu.com Tre pikët që e ngjitën
Heshtje në 'Allianz Stadium', Genoa barazon rezultatin (VIDEO) Vetëm pesë minuta ka zgjatur festa e Juventusin përballë Genoas pasi miqtë janë kanë dalë të barazojnë. Kouame e ka d
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Genoas (VIDEO) Juventusi ja ka dalë të dërgojë topin në rrjetë përballë Genoasnë minutën e 36' me kapitenin Bunucci. 'Zonja e vjetër
Juventusi lë dy yje në shtëpi për ndeshjen me Genoan Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka njoftuar 22 lojtarët që i ka thirrur në ndeshjen e sotme kundër Genoas në ligë.
Formacionet e mundshme: Juve-Genoa, Sarri i bën gjëmën De Ligt Barazimi në Lecce nuk e tundi Juventusin nga kreu i klasifikimit, falë barazimit të Parmës në “San Siro”, kundër Interit
Pjanic me këtë foto qetëson tifozët e Juventusit (FOTO LAJM) Miralem Pjanic qetëson Maurizio Sarrin dhe tifozët e Juventusit. Me një foto të postuar në story në profilin e tij në
Dëmtohet Bruno Alves, Kastriot Dermaku gati të debutojë me Parmën Pas 3 ndeshjesh radhazi si titullar në Kombëtaren Shqiptare, më në fund duket se ka ardhur momenti që qendërmbrojtësi Ka
Milani gjen fitoren pas tre humbjeve (VIDEO) Milan i është rikthyer fitoreve pas tri humbjeverresht në Serie A. AC Milan e ka bërë këtë në Genoa, të cilën skuadër e
Milani barazon rezultatin përballë Genoas (VIDEO) Milani e ka nisur pjesën e dytë me tjetër marsh duke shtuar presionin në portë kundërshtare. Golin e barazimit arriti
Milani i mbyll në disavantazh 45 minutat e para (VIDEO) Edhe trajneri u shpreh optimist se Milanin e vertete do ta shohim në këtë ndeshje, deri tani asnje ndryshim ska ndodhur.
Formacionet e mundshme: Genoa-Milan, Giampaolo për të shpëtuar stolin (FOTO LAJM) Kuqezinjtë e Milanit vazhdojnë të zhyten në një krizë gjithmonë e më të thellë në kampionatin italian dhe ekipi i Giampa
Giampaolo: Të largohem nga Milani? Kurrë! Unë nuk dorëzohem Duhet të gjejmë një zgjidhje për të lënë pas këtë krizën. Të largohem? Kurrë, kush ikën do të thotë që është dorëzuar”.
Genoa e interesuar për Gattuson, ky është vendimi që ka marrë ish-trajneri i Milanit Ndeshja ndaj Milanit është deçizive për trajnerin e Xhenoas. Në rast se humbet, Aurelio Andreazoli, do të shkarkohet