999 rezultate për

genc

Ruli favorizoi kompaninë e kromit askush s'reagon Deputeti i Partisë Socialiste Eduard Shalsi ka akuzuar sërish sot ministrin aktual të Bujqësisë Genc Ruli për favorizim
"Shqipëria sot" dhe shmangia e aferave të Ramës Nuk do të doja t’u jap përgjigje të drejtpërdrejtë akuzave të shumta të ndërmarra nga zoti Rama dhe Partia Socialiste ko
Shalsi: Ruli të përgjigjet, nesër faktet e privatizimit korruptiv Partia Socialiste i ka kërkuar ministrit të Bujqësisë, Genc Ruli të përgjigjet për pyetjet që i janë dërguar nga selia r
Debatik Curri ne Genclerbirligi Mbrojtësi kosovar Debatik Curri është transferuar te skuadra turke, Gençlerbirligi. 26-vjeç
Gjendet trupi i biznesmenit te zhdukur, Genci Habazaj Eshte gjetur nga policia nje dite pasi u shpall ne kerkim biznesmeni Genci Habazaj, i cili ishte zhdukur prej disa dites
Genc Ruli i PD-se fiton ne "bastionin e socialisteve" me 4991 vota diference Sapo ka perundur procesi i numerimit te votave ne zonen 90 te Gjirokastres ku ka fituar Genc Ruli i PD-se.Pas numerimit