999 rezultate për

genc

Genc Ruli kundërsulmon Ramën Ministri i Bujqësisë Genc Ruli, ka reaguar ndaj akuzave të Edi Ramës që e akuzoi si shkaktarin kryesor të asaj që po ndo
Rama: Prokuroria të marrë si të pandehur Genc Rulin Partia Socialiste ka akuzuar ish-ministrin e ekonomisë, Genc Rulin, për shkatërrim të pasurisë kombëtare, duke rrezikuar
“Njerëzit e Genc Rulit krijuan ACR-n” Publikohen fakte të forta në kuvend në lidhje me situatën në minierat e kromit. Gjatë një interpelance me ministrin e Ek
Serbs remove the state of emergency! The so-called Serb Crisis Staff in northern Kosovo on Friday rescinded the state of emergency, which was promulgated on
Vladimir Putin, një yll videoloje Rusët të cilët kanë pasion videolojrat tani kanë një shans për të luajtur me karakterin Vladimir Putin nëpërmjet lojës "
AK, proteston në Vlorë kundër regjistrimit Aleanca Kuq e Zi ka protestuar sot kundër regjistrimit mbi baza etnike e fetare në kohën kur parlamenti ka miratuar proj
Greece calls rating agency downgrades madness The Greek Foreign Minister, Stavros Lambridinis, has said that ratings agencies' actions during the eurozone debt crisis
Eksploziv makinës së avokatit Genc Gjokutaj Eksploziv makinës së një prej avokatëve më të njohur në Shqipëri. Sipas policisë së Tiranës, persona të panjohur i kanë
Reuters: Corruption, the reason for the refusal of Albania Some of the the largest agencies recognized in the world have reflected the news of the resignation of Ilir Meta. In its
PS: Ruli favorizoi kompaninë e bashkëshortit të Bulkut Deputetja Ermonela Felaj publikoi dosjen e plotë të aferës së koncesionit hidroenergjitik në lumin Bënçë. Sipas Felajt G
Konçesionet, PS kërkon ndjekje penale ndaj Genc Rulit Partia Socialiste me anë të deputetes Armonela Felaj kërkoi sot fillimin e ndjekjes penale ndaj ministrit Genc Ruli për
Report of the Serbian Army intelligence has no evidence Serbian military secret service has no evidence to prove the trafficking of organs that is described in the Report of Di
PS: Nesër dorëzojmë në Prokurori dosjen ndaj Rulit Partia Socialiste do të dorëzojë nesër në prokurori dosjen e përpiluar nga opozita në lidhje me akuzat e ngritura ndaj m
Ruli favorizoi kompaninë e kromit askush s'reagon Deputeti i Partisë Socialiste Eduard Shalsi ka akuzuar sërish sot ministrin aktual të Bujqësisë Genc Ruli për favorizim
"Shqipëria sot" dhe shmangia e aferave të Ramës Nuk do të doja t’u jap përgjigje të drejtpërdrejtë akuzave të shumta të ndërmarra nga zoti Rama dhe Partia Socialiste ko
Shalsi: Ruli të përgjigjet, nesër faktet e privatizimit korruptiv Partia Socialiste i ka kërkuar ministrit të Bujqësisë, Genc Ruli të përgjigjet për pyetjet që i janë dërguar nga selia r
Debatik Curri ne Genclerbirligi Mbrojtësi kosovar Debatik Curri është transferuar te skuadra turke, Gençlerbirligi. 26-vjeç
Gjendet trupi i biznesmenit te zhdukur, Genci Habazaj Eshte gjetur nga policia nje dite pasi u shpall ne kerkim biznesmeni Genci Habazaj, i cili ishte zhdukur prej disa dites
Genc Ruli i PD-se fiton ne "bastionin e socialisteve" me 4991 vota diference Sapo ka perundur procesi i numerimit te votave ne zonen 90 te Gjirokastres ku ka fituar Genc Ruli i PD-se.Pas numerimit