999 rezultate për

genc

Vrau gruan në mes të rrugës, Genci Çarçani sot në gjykatë Genci Çarçani, 48-vjeçari që goditi me thikë për vdekje ish-bashkëshorten, do të përballet sot me Gjykatën e Krimeve të
KQZ, shpall sot rezultatet për pesë qarqe Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të miratojë sot pr/vendimet për nxjerrjen e rezultatit të votimit për zonat zgjedhore
Kandidatët e PD-së për deputet, ministrat në krye të 12 qarqeve Shtatë ditë nga përfundimi i afatit përfundimtar për dorëzimin e listave të kandidatëve në KQZ, në Partinë Demokratike f
"Sulejmani i Madhërishëm" blen tokë në Janinë Të gjithë fansat e Sulejmanit te Madhërishëm apo Sulltan Sulejmanit, do të marrin një informacion të mirë në lidhje me a
Tahiri humb edhe gjyqin me Rulin, gjobitet me 7 milion lekë Deputeti i Partisë Socialiste, Sajmir Tahiri ka humbur një tjetër gjyq në Gjykatën e Tiranës duke u gjobitur me 7 milio
Nënshkrim elektronik tashmë edhe në administratë Në vazhdimësi të projektit "Shqipëria Dixhitale", të Ministrisë për Inovacionin, Teknologjinë e Informacionit dhe Komuni
Genc Pollo Genc Pollo lindur është politikan shqiptar, deputet i Partisë Demokratike në Kuvendin e Shqipërisë. Pollo ka lindur n
Akuzat kundër Rulit, prokororia pushon hetimet Prokuroria e Tiranës, pushoi hetimet ndaj ish-ministrit të Energjetikës, Genc Ruli, në lidhje me akuzat se ka ndryshuar
Bojan Bozovic, member of Agency of Intelligence of Kosovo? The Agency of Intelligence of Kosovo has not confirmed or denied the news that ex-reporter of Klan Kosovo TV, Bojan Bozo
Rama: A thorough reform would help local power cope A thorough reform would help local power cope with citizens' challenges at a time when emergency situation in the snow-i
Berisha with emergencies staff in Diber and Bulqiza PM Sali Berisha attended on Sunday the meetings of civil emergencies staff in Diber and Bulqiza. The chief of government
Nishani coordinating the emergency Services in Shkoder In coordination with measures and actions by the local Emergency Services Department in Shkoder, the Ministry of Interio
Berisha meeting for the emergency in Korce Prime Minister Sali Berisha and Minister of Finance, Ridvan Bode held Saturday a meeting with the Emergency Headquarter
Braçe presents the contingency plan After termination of the session of Parliament, continued the discussions by both, opposition and the majority about the
The country still under the power of snow, thousands of residents in emergency Although heavy snow stopped during the day, all municipalities in the north and northeast remain blocked, while the isol
Genclerbirligi, skuadra që fiton me magji (VIDEO) Në kampionatin turk të futbollit, është një skuadër e cila po impresionon edhe tifozin më besnik të saj duke fituar vazh
Vrasja e policit, shkak tradhëtia Vrasja e policit Bashkim Memia, i cili u ekzekutua nga kolegu i tij Genc Domi pak dite me pare ne Tirane ka ardhur pas t
Gençlerbirligi "josh" Hamdi Salihin Klubi turk i Gençlerbirligi synon të përfitojë nga situata e vështirë e sulmuesit të Shqipërisë, Hamdi Salihi te Rapidi
Labinot Harbuzi në "radarin" e Europës Nëse jo gjatë këtij dimri, atëherë në verën e ardhshme Labinot Harbuzi pritet të ndahet me Genclerbirligin. Futbollisti
“Tipsy” i Adelinës dhe Gencit në “Zhurma Show Awards” Të dielën në "Zhurma Show Awards 2011" që do të mbahet në Teatrin Kombëtar të Prishtinës, do të ndahen çmimet për këngët