999 rezultate për

genc

Barça, sërish nën akuzë për blerjen e Neymar Nëntë milionë euro: kjo është shuma që mendohet se Barcelona ka bërë evazion fiskal përsa i përket blerjes së yllit braz
Genc Pollo gjen kohë të shëtisë nëpër Tiranë me vajzën Edhe pse është përfshirë në një debat të madh parlamentar lidhur me çështjen e AMA-s, Genc Pollo gjen kohë që të kujdese
Gruaja e Fadilit: Burri im punonte në xhami si kuzhinier Bashkëshortja e Fadil Muslimanit, një prej të arrestuarve të policisë me akuzën e përfshirjes në rekrutimin e besimtarëv
Modelja Arta Arifi, ish-gruaja e Genc Prelvukajt vendos të mbulohet (VIDEO) Modelja Arta Arifi, ish-bashkëshortja e Genc Prelvukajt me të cilin ka edhe një djalë, ka vendosur të mbulohet. Kësht
Genc Tafili-Prelë Pjetrushit: Mos prek gra dhe fëmijë "Mos prek gra dhe fëmijë... Qëndro larg tyre..." Me këto fjalë i drejtohet Prelë Pjetrushit Genci Tafili, vëllai i Admir
"Topi i Artë", zëra mbi fituesin: Sërish Messi Lajm i bujshëm: në vitin kur "Topi i Artë" dukej më shumë se kurrë pranë yllit portugez të Real Madrid, Cristiano Ronald
Emergency in Italy after cyclone kills 16 Italian authorities have declared a state of emergency in Sardinia on Tuesday, a day after cyclone Cleopatra struck the
Vrau gruan në mes të rrugës, Genci Çarçani sot në gjykatë Genci Çarçani, 48-vjeçari që goditi me thikë për vdekje ish-bashkëshorten, do të përballet sot me Gjykatën e Krimeve të
KQZ, shpall sot rezultatet për pesë qarqe Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të miratojë sot pr/vendimet për nxjerrjen e rezultatit të votimit për zonat zgjedhore
Kandidatët e PD-së për deputet, ministrat në krye të 12 qarqeve Shtatë ditë nga përfundimi i afatit përfundimtar për dorëzimin e listave të kandidatëve në KQZ, në Partinë Demokratike f
"Sulejmani i Madhërishëm" blen tokë në Janinë Të gjithë fansat e Sulejmanit te Madhërishëm apo Sulltan Sulejmanit, do të marrin një informacion të mirë në lidhje me a
Tahiri humb edhe gjyqin me Rulin, gjobitet me 7 milion lekë Deputeti i Partisë Socialiste, Sajmir Tahiri ka humbur një tjetër gjyq në Gjykatën e Tiranës duke u gjobitur me 7 milio
Nënshkrim elektronik tashmë edhe në administratë Në vazhdimësi të projektit "Shqipëria Dixhitale", të Ministrisë për Inovacionin, Teknologjinë e Informacionit dhe Komuni
Genc Pollo Genc Pollo lindur është politikan shqiptar, deputet i Partisë Demokratike në Kuvendin e Shqipërisë. Pollo ka lindur n
Akuzat kundër Rulit, prokororia pushon hetimet Prokuroria e Tiranës, pushoi hetimet ndaj ish-ministrit të Energjetikës, Genc Ruli, në lidhje me akuzat se ka ndryshuar
Bojan Bozovic, member of Agency of Intelligence of Kosovo? The Agency of Intelligence of Kosovo has not confirmed or denied the news that ex-reporter of Klan Kosovo TV, Bojan Bozo
Rama: A thorough reform would help local power cope A thorough reform would help local power cope with citizens' challenges at a time when emergency situation in the snow-i
Berisha with emergencies staff in Diber and Bulqiza PM Sali Berisha attended on Sunday the meetings of civil emergencies staff in Diber and Bulqiza. The chief of government
Nishani coordinating the emergency Services in Shkoder In coordination with measures and actions by the local Emergency Services Department in Shkoder, the Ministry of Interio
Berisha meeting for the emergency in Korce Prime Minister Sali Berisha and Minister of Finance, Ridvan Bode held Saturday a meeting with the Emergency Headquarter