999 rezultate për

gecit

Një zonjushë e vogël! Sa shumë qenka rritur Helena e Diellza Kolgecit (FOTO LAJM) Në muajin prill të vitit 2018, ish-Missi Diellza Kolgeci u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri, Fisnik Rugova,
Kërkohet arrestimi i Gecit por është larguar drejt Turqisë Shërbimi Korrektues i Kosovës ka kërkuar nga Policia e Kosovës që të arrestojë ish-eprorin e UÇK-së, Sabit Gecin, i cili
Për çfarë krime dyshohen djemtë e Gecit? Alban Geci, djali i ish-komandantit të UÇK-së Sabit Geci, është kapur dje nga policia e Kosovës, pas katër muajsh qëndri
Vendimi, 1 muaj burg për djalin e Sabit Gecit Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar një muaj paraburgim ndaj djalit të Sabit Gecit, Albanit, për shkak të dyshimit
Geci nis një padi në gjykatë Ish-deputeti i Kosovës dhe ish-ushtari i orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci, thotë se padinë kun
Ish-agjenti i SHIK-ut: Thaçi ia lëshoi edhe një vrasës Gani Gecit Ish-eprori i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, TMK-së dhe ish-anëtari i SHIK-ut, Naim Miftari, e ka komentuar rastin e ish
Pas këthimit nga Haga, Lushtaku u rikthehet purove dhe odave Ish-komandanti i UÇK-së, për Zonën Operative të Drenicës, Sami Lushtaku, mbrëmë bashku me Rifat Jasharin, kanë qëndruar
RTK dënohet nga gjykata me 5 mijë euro Komisioni i Pavarur për Media e ka dënuar RTK-në me 5 mijë euro dhe kërkim falje publike ndaj Gani Gecit. Ky komision ka
Djali i Sabit Gecit arratiset nga policia, si u zhvillua aksioni kundër fajdes Janë arrestuar pesë burra, pasi që dyshohen se kanë kryer veprat fajde, detyrim, kanosje dhe krim të organizuar. Rasti k
Policia jep detaje për bastisjen e shtëpisë të Gecit, dyshime për fajde Pjesëtarë të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës mëngjesin e sotëm kanë bastisur shtëpinë e ish-komandantit të UÇK-s
Akuza: Hashim Thaçi po përgatit vrasjen e Gani Gecit Familja Geci, nga Llausha e Skenderajt, ka lëshuar një deklaratë, duke alarmuar se presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, g
Geci, iu frikësuar se po organizohet atentat ndaj tij Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci ka thënë se ka informacione se po organizohet atentat ndaj tij. Geci ka
Deklarimi publik i Azem Sylës, “unë dhashë urdhër për vrasjen e Gani Gecit” Komunikatat e rrejshme, shpifëse, të turpshme, të lëshuara në emër të Shtabit të Përgjithshëm të "UÇK-së", duhet të shër
Azem Syla ka urdhëruar vrasjen e Gani Gecit Halil Geci, vëllai i madh i Gani Gecit, përmes një postimi në facebook, ka shkruar se ishte vetë Sokol Dobruna, ai i cil
Vëllai i Gecit kërcënon një familje me vrasje të fëmijëve Të hënën, menjëherë pas seancës së mbajtur në Gjykatën e Apelit në rastin e ish-deputetit Gani Geci, të dënuar me 4 vjet
Bajrush Morina: Iu rrëfej se si Geci u shpëton atentateve Gani Geci është luftëtari i UÇK-së e deputeti i Kuvendit të Kosovës ndajt ë cilit u bënë disa atentate por ai u shpëtoi
Geci zbulon të vërtetën e lajmit për kërkesën e Prokurorisë për dënim ndaj tij Avokati i Gani Gecit ka reaguar pas disa shkrimeve lidhur me kërkesën e Prokurorisë për dënimin e tij. Thotë se ky ishte
EULEX rëndon akuzën për vrasje Gani Gecit Prokurorja e EULEX-it, Oprea Stalute është shprehur se, "Gjatë administrimit të provave do ta argumentojmë se Gani Geci
Selimi i përgjigjet Gani Gecit me një foto me "Sandokanin" (FOTO) Një foto e vitit 1998 në Siçevë, ku shihet deputeti aktual i Vetevendosjes Rexhep Selimi në shoqërinë e Abedin Rexhës –
Ja dy aktivistët e VV-së që u therën mbrëmë me thikë (FOTO LAJM) ​Dy aktivtë të Lëvizjes Vetëvendosje janë sulmuar mbrëmë në zyret e tyre në Prishtinë nga djemtë e Sabit Gecit, Ku