999 rezultate për

gazzetta

Juventus-Aguero takohen agjentët Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta ka thënë se gjërat për të transferuar Agueron janë duke shkuar shumë mirë d
Allegri: El Shaarawy do të ketë sukses tek Milani Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri është i bindur se talenti i ri Stephan El Shaarawy do të jetë i suksesshëm te k
Mourinho, njeriu i vitit Jose Mourinho është shpallur njeriu i vitit në Itali, nga gazeta sportive italiane La Gazzetta dello Sport. Trajneri por
Inter, Moratti mendon për Maldinin Pasi ka afruar në skuadër si trajner, ish milanistin Leonardo, dhe me idenë për të sjellë një tjetër ish milanist, Ricar