999 rezultate për

gazzetta

Më e lehtë të jesh futbollist se baba Përveç se luan futboll, Alberto Aquilani, mesfushor i Milanit, ka edhe një tjetër "punë": atë të babait. Futbollisti rom
Hernanes nuk do të ndalet: Dua titullin kampion Fantazisti brazilian i Lacios, Hernanes nuk do të ndalet. Pas një periudhe jo fort të mirë, lojtari është kthyer në asin
Mourinho meriton një "monument" Trajneri i Interit, Claudio Ranieri, për një moment ka harruar momentet kontraverse të së kaluarës me Jose Mourinhon, du
Ambrosini:Vetëm Barça më e mirë se Milani Mesfushori i Milanit, Massimo Ambrosini ka thënë se Barcelona është klubi i vetëm më i mirë se ekipi i tij i Milanit.Kët
Juventus-Aguero takohen agjentët Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta ka thënë se gjërat për të transferuar Agueron janë duke shkuar shumë mirë d
Allegri: El Shaarawy do të ketë sukses tek Milani Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri është i bindur se talenti i ri Stephan El Shaarawy do të jetë i suksesshëm te k
Mourinho, njeriu i vitit Jose Mourinho është shpallur njeriu i vitit në Itali, nga gazeta sportive italiane La Gazzetta dello Sport. Trajneri por
Inter, Moratti mendon për Maldinin Pasi ka afruar në skuadër si trajner, ish milanistin Leonardo, dhe me idenë për të sjellë një tjetër ish milanist, Ricar