999 rezultate për

gazrat

Si t'i ndalosh gazrat dhe fryrjen e stomakut, një herë e përgjithmonë E ke provuar apo jo? Je e ulur në karrige, divan apo kudo tjetër dhe stomaku fillon të bëjë zhurmë… pa u ndalur. Nuk je
Ja çfarë thonë gazrat për shëndetin tuaj Gazrat janë përzierje e 59 për qind nitrogjen, 21 për qind hidrogjen, 9 për qind dyoksid karboni, 7 për qind metan, dhe
Si ti ndalni gazrat dhe fryrjen e stomakut E ke provuar apo jo? Je e ulur në karrigen e zyrës apo kudo tjetër dhe stomaku fillon të bëjë zhurmë… pa u ndalur. Nuk j
Mos u vini më në siklet! Ja si ti ndaloni gazrat E ke provuar apo jo? Je e ulur në karrigen e zyrës apo kudo tjetër dhe stomaku fillon të bëjë zhurmë… pa u ndalur. Nuk j
Femrat zbulojnë zakonet e bezdisshme të meshkujve Nuk ka rëndësi nëse lë kokën për partnerin, apo bëni çmendurira për t’u zbavitur me njëri-tjetrin. Në javët e para me
Tym e zjarr, mijëra qytetarë të Tiranës rrezikohen nga gazrat helmues (VIDEO) Ish-Kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar lidhur me zjarrin që shkrumboi fabrikën e ric
Si të shmangni fryrjen e barkut dhe gazrat E ke provuar apo jo? Je e ulur në karrigen e zyrës apo kudo tjetër dhe stomaku fillon të bëjë zhurmë… pa u ndalur. Nuk j
Skandali i "Dieselgate", 5 000 persona të vdekur në vit Sipas burimeve ndërkombëtare skandali ”Dieselgate”, ku u përfshinë rreth 100 milionë automjete në Evropë, ka shkaktuar v
5 arsyet përse shkaktohen gazrat e tepërt dhe si t'i parandaloni Ndonëse është një proces mëse normal i organzimit, lëshimi i gazrave konsiderohet një veprim i turpshëm në publik apo në
Kurrë mos i mbani gazrat, ja problemet që i shkaktojnë organizmit Ndonëse eshte një proces mëse normal dhe tregues i mirëqenies sonë, shumë njerëz përpiqen të parandalojnë gazrat e trupi
Ushqimet që parandalojnë inflamacionin, fryrjen e barkut dhe gazrat Vështirësia që organizmi manifeston në shpërbërjen e një sërë ushqimesh, si dhe gëlltitja e ajrit janë dy ndër faktorët
Ja makinat që dalin nga tregu (FOTO LAJM) Specialisti i Drejtorisë së Qarkullimit dhe Sigurisë Rrugore në Ministrinë e Transporteve, Maksim Tashi shpjegon se cila
Ndotja e Tiranes, plehrat dhe gazrat pakesojne oksigjenin Dy prej arsyeve përse ajri i Tiranës është shumë herë më i lartë se normat e lejuara sipas specialistevë janë plehrat dh