999 rezultate për

gazmend

Grupi i “Badovcit” dënohet me 47 vjet burg Pesë të akuzuarit e njohur si “Badovci” , Besnik Latifi, Gazmend Haliti, Milazim Haxhiaj, Fehmi Musa dhe Enis Latifi, ja
Djali i gjuan me gurë babait, ia refuzoi fejesën Një konflikt disi i pazakontë ka ndodhur në fshatin Unjate të Klosit. Një emigrant i quajtur Gazmend Sula sapo ishte
Gazmend Muhaxheri kërcënon PDK-në Ministria e Financave ka kërkuar nga komuna e Pejës që t’i ridestinojë disa fonde të projekteve komunale, por gjatë deba
Shqiptari nga Shkupi rrëfen tmerrin e Brukselit (VIDEO) Gazmend Podgragja nga Shkupi ka rrëfyer për Televizionin Kanal 5 tmerrin e përjetuar dje gjatë sulmeve terroriste në Bru
Detaje të reja mbi vrasjen e Gazmend Çollakut Disa kohë pas vrasjes së Gazmend Çollakut detaje të reja kanë dalë në dritë. Njolla e gjakut e gjetur në makinën me t
Vrasja e Gaz Çollakut, akuza kërkon ADN-në e Shtrazës Mësohet se Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar kryerjen e veprimeve të tjera hetimore që kanë të bëjnë me Denis Sht
Gjykata lë në burg Denis Shtrazën Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi masën "arrest me burg" për Denis Shtrazën, një nga autorët e dyshuar për rrëmbimin dh
Vrasja e Çollakut, Dalipajt e Shtazajt iu gjetën gjurmët e gjakut të viktimës Prokuroria për Krime të Rënda ka siguruar prova në lidhje me akuzat që ka ngritur ndaj shtetasit Denis Shtraza, si dhe i
Vrasja e Gazmend Çollakut, ja çfarë thotë vëllai i Denis Shtrazës (VIDEO) Ilia Shtraza, vëllai i Denis Shtrazës ka dhënë një intervistë për "News 24" ku thekson se Denisi është i pafajshëm dhe s
Ish-shefi i policisë i kërkuar për vrasjen e Çollakut: Akuza e fabrikuar nga ish-kolegët Teksa uniformat blu ishin vënë në kërkim të tij, si një ndër personat e përfshirë në rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Çol
Ja si policia ra në gjurmët e vrasësve të Gazmend Çollakut Trupi i pajetë i Gazmend Çollakut është gjetur më datë 07.01.2016 në zonën e Fushë-Krujës. Çollaku ishte rrëmbyer në
Kush është Ervin Dalipaj, i dyshuar për vrasjen e Gazmend Çollakut Ditën e sotme u lëshua urdhër-arresti për shtetasin Ervin Dalipaj, i cili rezulton se ka qenë ish=ofocer i Policisë së T
Ekzekutimi i Çollakut, pranga një të dyshuari (VIDEO) Policia ka ndaluar një person të dyshuar në lidhje me vrasjen e ndodhur në Durrës, në fillim të muajit, ku humbi jetën G
Vetëvendosje reagon për sulmin ndaj gazetarit Gazmend Morina Gazetari i portalit Veriu.info, Gazmend Morina, u sulmua fizikisht nga militantët e PDK-së Nexhat Dedisa dhe Labinot Kra
"Arrest me burg" për vrasësit me pagesë “Arrest ne burg” ka qënë masa e sigurisë dhënë nga Gjykata e Durrësit për tre personat që u arrestuan pak ditë më parë,
Jeta luksoze e Gazmend Çollakut (FOTO LAJM) Gazmend Çollaku, 34-vjeçari nga Durrësi që u vra nga persona ende të paidentifikuar, duket se nuk ka qenë aq i varfër.
Ja si u vra Gazmend Collaku Vrasja e Gazmend Çollakut ditën e enjte po hetohet nga policia në disa pista ndërsa paralelisht ekspertët e grupit hetim
FNSH kontrolle edhe në banesën e Emiljano Shullazit pas vrasjes së Gazmend Çollakut Sa i takon ekzekutimit të Gazmend Çollakut, FNSH ka kryer kontrolle edhe në banesën e Emiljano Shullazit. Mësohet se For
A ka lidhje Gazmend Collaku me vrasjen e 21 dhjetorit në Durrës?! Policia ka ngritur disa pista, edhe paksa kontradiktore me njëra-tjetrën, por duket se qëndrojnë. Gazmend Collaku, i
Gjendet një i vdekur në Krujë, policia dyshon për Gazmend Çollakun Në orët e para të ditës, uniformat blu kanë gjetur një person të vdekur në Murqin të Krujës. Dyshohet se viktima është G