999 rezultate për

gazmend

Marrin rrjedhë tjetër hetimet për vrasjen e Gazmed Çollakut Ka marrë një rrjedhë krejt tjetër gjyqi ndaj Denis Shtrazës, i akuzuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend (Laert) Çolla
Ky është vendimi i gjykatës për Milaim Zekën Gjykata Themelore në Prishtinë, ka jep detaje në lidhje me vendimin për arrestin shtëpiak ndaj deputetit Milaim Zeka, du
Tre oficerë policie dëshmojnë në gjyqin e Shtrazës: Si konstatuam njolla gjaku në makinën e tij Në gjyqin që po zhvillohet të Krimet e Rënda për Denis Shtrazën, i vënë nën akuzë se ka rrëmbyer dhe vrarë Gazmend Çolla
E akuzuan se iku me sirian në Gjermani, nusja i përgjigjet burrit: Kriminiel, doja të mbroja fëmijën tim Një përballje e fortë ka ndodhur sot live mes nje çifti. Burri një javë më parë hodhi akuza të forta së bashku me nën
Nusja e braktisi për sirianin që njohu në kamp, bashkëshorti ka një lutje LIVE Një histori e dhimbshme është trajtuar sot në emisionin “Me zemër të hapur”. Gjithçka nisi kur kryefamiljari i famil
Rinia e Likovës në mbështetje të Erkan Arifit Mbrëmë kandidati për kreun e komunës së Likovës Erkan Arifi si dhe kandidati për këshilltar Gazmend Bilalli, mbajtën një
Haradinaj emëron një këshilltar të dyshuar për lidhje me kriminelë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është duke kompletuar kabinetin e tij. Të martën ka emëruar këshilltar për çësh
Lajm i keq për Luana Vjollcën, i dashuri i dënohet me 6 muaj burg Krenar Çoçaj e Gazmend Mirena u dënuan me nga gjashtë muaj burg për sulmin ndaj Ledri Vulës. Gjykata Themelore në Pri
Aktakuza ndaj Gazmend Muhaxherit: Ka keqpërdoruar 152 mijë euro Prokuroria Speciale e Kosovës ka nisur hetimet ndaj kryetarit të Pejës dhe të tre zyrtarëve të tjerë të komunës, si dhe
Aktakuzë ndaj kreut të Komunës së Pejës, ja çfarë thotë zëdhënësi i saj Gjykata Themelore në Pejë ka ngritur aktakuzë ndaj kryetarit të kësaj komune, Gazmend Muhaxherit, por sipas zëdhënësit t
U ekzekutua me 50 plumba, Dalipaj pas kërcënimeve fshehu gruan dhe djalin Vetëm dy ditë më parë në një atentat në Durrës humbi jetën ish-polici Ervin Dalipaj dhe shoku i tij Juxhin Dauti. P
Tjetër akuzë për Emiliano Shullazi, hetohet për vrasjen e Gazmend Çollakut Emiljano Shullazi dhe grupi i tij po hetohen edhe për dy akuza të tjera, përveçse për shantazhet dhe grabitjet e pasuriv
Prokuroria: Gazmend Çollaku u vra nga Shtraza dhe Dalipaj (VIDEO) Prokuroria e Krimeve të Rënda dërgoi në gjykim dy persona të dyshuar se kanë rrëmbyer e torturuar fizikisht, duke i shka
Dhuna në familje shqetëson KMSH-në, Gazmend Aga: Nuk i ka hije burrit shqiptar të dhunojë gruan (VIDEO) Ngjarjet e fundit të krimit në familje kanë tërhequr vemendjen e të gjithëve. Këtë të premte, gjatë ligjëratës së zak
E ftoi shokun për gjah dhe e vrau me çifte, zbardhet dëshmia e autorit (FOTO LAJM) Altin Hazizi, 21-vjeçari që vrau me çfite 18-vjeçarin Gazmend Sllami, ka pranuar fajësinë, por ka deklaruar se vrasja ka
Ja pse u vra 19-vjeçari në Elbasan, dalin pistat e para të hetimit Vrasja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan, ku humbi jetën 19-vjeçari Gazmend Sllami ka ngjallur shumë mister dhe dy
INTERVISTA/ Gazmend Aga: Maks Velo ka frikë nga myslimanet?! – Ja garancia ime për të Pak ditë më parë, Maks Velo përsëriti në publik tezat e tij mbi Islamin dhe besimtarët myslimanë duke theksuar se “Isami
Vërshimet marrin viktimën e 23-të Është shënuar sot viktima e 23-të pas vërshimeve që përfshinë Shkupin rreth 10 ditë më parë, ku mijëra banorë u përmbytë
Gazmend Paja na zbulon pasionin e tij të fshehtë (FOTO LAJM) Gazmend Paja me anë të një fotoje të postuar në Instagram na zbulon një pasion të fshehtë të tij. Aktori i njohur i h
Gazmend Muhaxherin t'a hetojë Prokuroria “Njërën herë ka gënjyer e cilën do të ishte mirë që ta hetoj prokuroria pasi që është në rastet e rralla në botë ky që K