999 rezultate për

gazmend

Bllokohen pesë persona në kanionet e Erzenit 5 persona kanë mbetur të bllokuar në kanionet e Erzenit. Sipas njoftimeve të para ata kishin shkuar në këto kanione për
Arrestohet avokati Gazmend Halilaj, dyshohet se ka kryer marrëdhënie me të miturën Inspektorati Policor i Kosovës (IPK), respektivisht hetuesit e Departamentit të Hetimeve kanë vazhduar të ndërmarrin vep
Gjykata merr vendimin për burrin që vrau gruan dhe kunatën në Ballsh Gazmend Musta, i cili vrau më 2 janar bashkëshorten e tij dhe motrën e saj, është lënë në burg nga Gjykata e Krimeve të
Muhaxheri tregon nëse po kërkohet nga policia Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri, demanton lajmin se Gjykata ka lëshuar urdhër që ai të sillet me detyrim, në cilësin
Rrëmbime e vrasje me çekiç, klanet mafioze bëjnë kërdinë me 80 të zhdukur në Vlorë Më shumë se 18 persona që nga “viti i drogës”, 2016, rezultojnë të zhdukur vetëm për qarkun e Vlorës. Një serial trondit
Imami, Kryegjyshi dhe marinsat me origjinë shqiptare përcjellin Mit'hat Frashërin Me respektin më të madh janë riatdhesuar nga SHBA pvr në Shqipërin eshtrat e njërit prej rilindasve të njohur shqiptar,
Ish-ministri Gazmend Oketa largohet përfundimisht nga politika Gazmend Oketa hyri në politikë si një individ i plotësuar profesionalisht. Në politikë provoi se ka integritet dhe pe
Gazmend Islami identifikon në listë 30 veteranë mashtrues Kryetari i Ballit Kombëtar, Gazmend Islami ka reaguar lidhur me publikimin e listave me emrat e veteranëve të cilët janë
Sot në orën 18:00 varroset basketbollisti Gazmend Sinani Basketbollisti i njohur, Gazmend Sinani, do të varroset sot në orën 18:00 në varrezat e reja në Dragodan të Prishtinës.
Denoncimi: Shefi i policisë në Fier që grisi pankartën e PD ishte pezulluar për dhunë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka reaguar në lidhje me incidentin e ndodhur dje në Fier
Banesa plot armë në Durrës u përdor nga rrëmbyesit e Gazmend Çollakut Zbulimi i një arsenali armësh në një banesë të braktisur mund të çojë në zbardhjen e disa ngjarjeve të rënda kriminale,
Muhaxheri bën koalicion me Xhavit Halitin e PDK-së Gazmend Muhaxheri, nuk hezitoi që me të shkelur këmba e Isa Mustafës në Kosovë pas një trajtimi të gjatë për shërim në G
AAK sulmon rëndë LDK-në, ia thotë të zezat AAK –Dega në Pejë ka drejtuar akuza ndaj kryetarit të komunës, Gazmend Muhaxheri, duke ia numëruar siç thotë ky subjekt,
Ramush Haradinaj e Gazmend Muhaxheri përballen në prill para Gjykatës Më 11 prill të këtij vitit në Gjykatën Themelore të Pejës do fillojë gjykimi mes Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradi
Avokati: ISIS nuk ekzistonte në kohën kur akuzohet Gazmend Haliti Ka nisur të martën shqyrtimi kryesor në rastin e të akuzuarit Gazmend Haliti, i cili aktualisht është duke vuajtur dënim
EXIT POLL/ Sa % marrin kandidatët e LDK, PDK, VV dhe NISMA-s në Pejë Sipas rezultateve të Exit Polleve për zgjedhjet lokale në Kosovë të bërë nga Gani Bobi, rezultatet për kandidatët janë s
Marrin rrjedhë tjetër hetimet për vrasjen e Gazmed Çollakut Ka marrë një rrjedhë krejt tjetër gjyqi ndaj Denis Shtrazës, i akuzuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend (Laert) Çolla
Ky është vendimi i gjykatës për Milaim Zekën Gjykata Themelore në Prishtinë, ka jep detaje në lidhje me vendimin për arrestin shtëpiak ndaj deputetit Milaim Zeka, du
Tre oficerë policie dëshmojnë në gjyqin e Shtrazës: Si konstatuam njolla gjaku në makinën e tij Në gjyqin që po zhvillohet të Krimet e Rënda për Denis Shtrazën, i vënë nën akuzë se ka rrëmbyer dhe vrarë Gazmend Çolla
E akuzuan se iku me sirian në Gjermani, nusja i përgjigjet burrit: Kriminiel, doja të mbroja fëmijën tim Një përballje e fortë ka ndodhur sot live mes nje çifti. Burri një javë më parë hodhi akuza të forta së bashku me nën