999 rezultate për

gazetave

Pasqyra e shtypit të ditës, 22 Shtator 2016 (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com në fotogaleri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Tiranë, p
Pasqyra e shtypit të ditës, 21 Shtator 2016 (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com në fotogaleri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Tiranë, p
Hakerët bllokojnë 7 gazetat më të mëdha në Suedi Gazetat kryesore online në Suedi, mbrëmë për disa orë kanë qenë të bllokuara, për shkak të disa ndërhyrjeve nga hakerat
Marjan Rrokaj gënjeu tek Gjebrea, ja letra që ai i dërgoi gazetave Intervista e Ardit Gjebreas me Marjan Rrokun ka ngjallur debate në opinionin e gjërë. Së fundmi, mësohet se Marjan Rr
Shkrimet e dyshimta të gazetave pro-qeveritare turke përcillen edhe në Maqedoni Shpifja që e hodhi gazeta e përditshme turke “Yeni Safak”, e cila njihet me afërsinë ndaj pushtetit të Erdogan kinse Fet
Përgjimi i ri, Erdogan vendos për kryetitujt e gazetave (VIDEO) Zbardhet faktet të reja të marrëdhënies së medias, shërbimit sekret dhe administratës shtetërore me familjen Erdogan në
Skandal në Turqi, Erdogan bën të qajë pronarin e gazetës opozitare Turqia ka ardhur së fundmi në vëmendjen e publikut të gjerë ndërkombëtar për shkak të akuzave ndaj Kryeministrit Erdogan
Top 20 dështimet e merkatos së verës (FOTO LAJM) Me mbylljen e merkatos së verës u mbyllën në sirtar edhe ëndrrat e disa klubeve dhe tifozëve të tyre për të patur në sku
Bukuroshet e Kupës së Konfederatave (FOTO LAJM) Kupa e Konfederatave po vazhdon normalisht ndeshjet e saj pavarësisht protestave të dhunshme që po mbahen në Brazil. Bra
Barcelona eliminon Milanin: Titujt e parë të gazetave spanjolle (FOTO-LAJM) Fitorja e skuadrës së Barcelonës përballë Milanit është përcjellë nga të gjitha mediat spanjolle të cilat kanë vlerësuar
8 emra në axhendën e Juventus (FOTO LAJM) Pavarësisht dekalratave të ditëve të fundit të Drejtorit të Përgjithshëm të Juventus, Giuseppe Marotta se bardhezinjtë n
Kundër censurës, gazetarët kinezë në protestë Reporterët e një prej gazetave më të mëdha në Kinë, Southern Weekly kanë ndërrmarrë një protestë të rrallë kundër censur
Murdoch dhe skandalet. Viti i tmerrshëm i “Peshkaqenit” Nga skandali i përgjimeve te largimi nga drejtimi i gazetave britanike, “peripecitë” e 81-vjeçarit në një nga vitet më t
Gratë dhe editorialet e gazetave Gazetat gjermane janë të mbushura me komente, retorika të treguara me art e mjeshtëri, si dhe ide. Por një vlerësim i ga
Miliarderi rus godit bashkëbiseduesin në debat televiziv (VIDEO) Miliarderi rus Aleksandar Lebedev, pronar i dy gazetave në Britaninë e Madhe, ka rrahur njërin nga bashkëbiseduesit në n
Shitësi i gazetave, 82 tatuazhe të Julia Roberts Miljenko Parserisas Bukovic pëlqeu shumë Julia Roberts në filmin Erin Brokovich aq sa vendosi të bëjë 82 tatuazhe me por
Reklamimi në internet arrin atë të gazetave Kompania amerikane eMarketer ka bërë të ditur se reklamimi përmes internetit, pritet të tejkaloj shumën e fitimeve të pë
Google inkurajon botuesit e gazetave Drejtori i kompanisë Google, Erick Schmidt, gjatë fjalimit të tij para redaktorëve të gazetave,