999 rezultate për

gazetarja

Sonila Meço: Jam gati të hyj në vilën e Ramës në Surrel Ndërsa sqaroi audiencën në lidhje me një intervistë që kishte bërë në vilën e Monika Kryemadhit, në Gjirin e Lalëzit, ga
Donald Trump ka probleme, gazetarja thotë se e përdhunoi në '93 Akuza të reja për ngacmim seksual për Donald Trump. Gazetarja amerikane Jean Carroll, njohur si një nga opinionistet më
Trup perfekt, gazetarja sportive ngre temperaturat në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Eleonora Boi është ndër prezantueset sportive më të suksesshme në Itali. Bukuroshja 32-vjeçare, pasi mbylli një sezon me
Mendoi se gazetarja do ta puthte, reagimi Salah-s është epik (VIDEO) Mohamed Salah pas triumfit të skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve ka dhënë një intervistë, mirëpo një moment i siklets
E dhunuar 8 vjet nga bashkëshorti, Viola: Më ka tërhequr zvarrë deri te kalaja Viola Dodaj, nga Lezha, tregon, se ka qenë e martuar prej 8 vitesh me Andrea Dodajn, martesë nga e cila kanë ardhur në j
Habit gazetarja: Mashkulli duhet të vijë erë djersë (FOTO LAJM) Qëndresa Krelani është e para komentatore sportive në Kosovë. Ajo është edhe motra e këngëtares së njohur Flaka Krelani
Gazetarja e DW: Gjermania pritet t'i vendosë kushte shtesë Shqipërisë Shumica e Bundestagut në Gjermani jo vetëm që nuk është i bindur se Shqipëria i ka plotësuar kushtet për hapjen e negoci
Gazetarja që i tregoi tre gishtat Ramës është ish-gruaja e Aleksandër Vuçiç (FOTO LAJM) Intervista e Edi Ramës në Televizionin serb Pink, bëri bujë në Serbi dhe Shqipëri. Në mediat shqiptare gjeti jehonë t
Gazetarja serbe rrëfen si reagoi Rama kur i tregoi tre gishtat Kryeministri Edi Rama dha një intervistë për televizionin serb "Pink TV" duke theksuar se rajoni duhet të heqë dorë nga
E rëndë, gazetarja vritet duke shkuar në punë Mena Mangali, gazetare, ish-prezantuese televizive dhe këshilltare në parlamentin e Afganistanit, është qëlluar me armë
Frikë për gazetaren, goditet me top në kokë (VIDEO) Një gazetare spanjolle është goditur me top në kokë teksa po raportonte para ndeshjes së dytë gjysmëfinale mes Valencias
Gazetarja serbe bën shqiponjën në mbështetje të bukëpjekësit shqiptar (FOTO LAJM) Vera Rankoviq, ish-korrospodente dhe redaktore e RTS-së ka publikuar një fotografi duke e bërë shqiponjën, simbolin shqi
Flet pronari i servisit ku u modifikua "Hetimi Tatimor" Detaje të reja zbulohen në lidhje me supergrabitjen e Rinasit të ndodhur më 9 prill në pistën e aeroportit të Rinasit ku
Shkon të aplikojë për kartën e re të identitetit por rezulton i vdekur që në 2011 Selim Hodo, një i moshuar mbi të 80-at nga Orikumi, tregon në "Stop" se shkoi në gjendjen civile për të aplikuar për një
Vritet gazetarja nga një sulm me armë në Irlandën e Veriut Një gazetare 29-vjeçare është qëlluar për vdekje me armë zjarri në Irlandën e Veriut. Mediat iralnadeze raportojnë se
Gazetarja përplaset ashpër me zv.ministren e Brendshme Gazetarja Klodiana Lala u përplas ashër me zëvendës ministren e Brendshme, Rovena Voda në emisionin Opinion. Teksa po di
Berisha nxjerr foton: Ky është 17 vjeçari i aksidentuar nga gazetarja, po lufton me vdekjen (FOTO LAJM) Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një status në rrjetin sociale Facebook duke thënë se policia ia fshehu familjarëve
"Po! Jam ku*vë po ti?", gazetarja thyen tabutë Gazetarja Erjona Rusi përmes një shkrimi të publikuar kohët e fundit ka ‘’goditur’’ pikërisht një nga tematikat që konsi
Gazetarja kap detajin epik të grabitësve në Rinas: Na kaloi para syve të gjithëve Grabitja në Rinas vijon të sjellë një sërë reagimesh në rrjet, pasi edhe pas dështimit spektakolar të të gjithë sistemit
Kush e vrau Admir Muratajn? Gazetarja tregon detajet Gazetarja Klodiana Lala ka thënë se autoritetet ligjz-batuese ka dështuar në mbikëqyrjen e grabitësit Admir Murataj. Sip